Мадонна знову перша з кращих

The Telegraph склала рейтинг найвидатніших поп-виконавиць в історії музики

Британська газета The Telegraph склала рейтинг найвидатніших поп-виконавиць в історії музики. Перше місце посіла співачка Мадонна, яка, на думку експертів видання, внесла значний внесок у розвиток не лише музичної індустрії, а й популярної культури взагалі.

"Мадонна - реформатор і новатор, чия творчість охоплює цілу гаму жіночих архетипів: дівчини, повії, дружини, матері, відьми, діви, святої, грішниці і 56-річні чирлідерки. Можливо, вона не найкращий вокаліст і композитор, але те, що ця співачка зробила в музиці, не зробив більш ніхто", - коментує свій вибір газета.

На другому місці опинилася її співвітчизниця Тіна Тернер, творчість якої, на думку The Telegraph, сприяла появі таких сучасних зірок, як Бейонсе і Ріанна - Lenta.ru

"Подібно силам природи, Тіна Тернер переповнює нас, торкає за душу, збиває всі перешкоди на своєму шляху. Ця жінка зробила рок і соул фаворитами нашого часу", - зазначає видання.

Третю сходинку посіла британка Кейт Буш.

"Її витіюваті, складні, таємничі тексти, ймовірно, найдосконаліші з тих, що будь-коли складали в поп-музиці", - пояснює газета.

У першу десятку також потрапили Деббі Харрі, ABBA, Арета Франклін, Емі Вайнхаус, Бейонсе, Адель і Патті Сміт.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень