«Квартал 95» висміяв підприємців, які пікетували його концерт (ВІДЕО)

Концерт був і в палаці, і поза його стінами (с)

У «Студії Квартал 95» висміяли підприємців, які 22 грудня пікетувати їхній концерт.

Під час зйомок новорічного концерту «Вечірнього кварталу» під будівлею палацу «Україна» протестували представники малого бізнесу. Тобто концерт був і в палаці, і поза його стінами», - заявив актор студії Степан Казанін в одному з номерів шоу «Чисто News».

Водночас коміки додали, що пікети ФОПів тривають не один день і за цей час на мітингах «вони заробили більше, ніж обіцяв їм президент Володимир Зеленський».

Скажу відверто. Оскільки за законом глядацький зал був заповнений лише наполовину, це перший випадок в історії «Кварталу 95», коли людей на вулиці було більше, ніж усередині», - резюмував Казанін.

Нагадаємо, біля палацу «Україна» в Києві перед початком виступу «Вечірнього кварталу» 22 грудня пройшла акція протесту підприємців, які вимагали дозволити їм працювати під час карантину.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Теги: Квартал 95

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень