Колишній учасник «One Direction» показав новий кліп

Зейн Малік також анонсував альбом

Зейн Малік, колишній учасник «One Direction», показав новий кліп «Vibez». Пісня увійде до його третього альбому «Nobody's Listening», реліз якого відбудеться вже 15 січня. Як розповів сам виконавець, «Nobody's Listening» - його найбільш особистий альбом: це та музика, про яку він давно мріяв. У трекліст потрапило 11 композицій, включаючи випущений в 2020 році сингл «Better».

Щодо пісні «Vibez», то її музикант присвятив своїй дівчині, відомій топмоделі Джіджі Хадід - у вересні 2020-го у них народилася дочка.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень