Келвін Харріс предствив нове відео

Спогади про гаряче літо 2015-го, будуть не повними, без цього треку

Шотландський діджей Келвін Харріс представив новий кліп на пісню «How Deep Is Your Love». У записі композиції взяло участь британське тріо електронних музикантів учнів. Головною героїнею кліпу виступила відома американська супермодель Гігі Хадід.
За сюжетом, Джіджі приходить до тями  на операційному столі в дивному похмурому місці. Прокинувшись, дівчина блукає по довгих коридорах в мерехтливому неоновому світлі і намагається відновити в пам'яті попередні події. Вона опиняється то в нічному клубі, то на борту яхти посеред океану, то на пляжі, то на вечірці у басейну, але в дивній компанії ... Зйомки кліпу проходили в Малібу.

Повідомляється, що знімальна група витратила на створення ролика круглу суму. Тільки робота Джіджі Хадід оцінюється в 1000 доларів за годину. Але це не стало перешкодою для продюсерської компанії Харріса. Ще б пак, кожен з його чотирьох студійних альбомів мав величезний комерційний успіх і очолював провідні хіт-паради Великобританії та США.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень