«KALUSH» випустили новий трек і кліп на нього

Вийшло відео на композицію «Вайб»

Український проєкт «KALUSH» представив кліп на трек «Вайб». У відео показана історія хлопця, який продає пістолет  і створює собі купу проблем.

Нова робота «Вайб», як і кожен трек групи, несе в собі важливий підтекст: енергія, яку ти транслюєш у простір, повертається до тебе. Будь-яка неприємна ситуація має свої причини. Будь-який токсичний вчинок має свої наслідки, — кажуть музиканти.

Режисер кліпу став Сергій Чеботаренко.

Слідкуй за тим, що ти робиш і чого бажаєш іншим людям, бо саме це до тебе й повернеться. Чекни мій вайб, — пояснює посил нового треку соліст гурту Kalush Псючий Син.

 

Нагадаємо, до проєкту «KALUSH» входять троє реперів з Івано-Франківська та Калуша. Свій перший трек «Не маринуй» хлопці випустили торік у жовтні. А вже у грудні вийшла спільна пісня з реперкою Аlyona Аlyona «Гори».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень