Гілларі Клінтон стала барменом

Кандидат у президенти США посміялась над собою (і не тільки) в телешоу "SNL"

Колишній держсекретар США і кандидат у президенти від демократів Гілларі Клінтон взяла участь у гумористичному шоу "Saturday Night Live". У відео жінка постає в ролі бармена на ім’я Вел, яка розмовляє із …Гілларі Клінтон, роль якої дісталася Кейт МакКіннон.

За сюжетом Гілларі Клінтон (у виконанні МакКіннон) сидить у барі, нарікає на життя та напивається. Сміючись над собою, не втратила нагоди пані Клінтон (справжня) позбиткуватися й зі свого суперника Дональда Трампа, - вона майстерно перекривляла його манеру розмови.

В ролику з’явився також чоловік Гілларі – Білл Клінтон, точніше, актор, загримований під нього. Він зайшов у бар і сказав: «О Боже, вони розмножуються». Знялася в гумористичному відео й відома співачка Майлі Сайрус.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень