Фагот привітав українців з Днем Незалежності новою піснею

Музикант зняв надзвичайно символічне відео на композицію "Mantra"

В День Незалежності України музикант Олег Михайлюта, більш відомий як Фагот, презентував надзвичайно символічне і сповнене енергетикою відео на композицію "Mantra".

Пісню Фагот написав минулого року, коли дізнався про те, що у Криму зник оператор Ярослав Пілунський.

На своїй сторінці у Facebook Фагот розповів, як пісня народилася і хто йому допоміг зняти на неї відео:

«це був березень 2014...
16 числа, в неділю, я дізнався, що під час "референдуму" в Криму було викрадено Пілунського. Де він знаходився не знав ніхто. Кожен з нас зробив саме ті дзвінки і саме тим людям, котрі могли допомогти його знайти, але навіть після того просто так сидіти і чекати було не зовсім комфортно.
в понеділок зранку я вже був на студіі, того ж дня саме зранку до мене в студію зайшов Придувалов, хоча, за звичай, раніше 18:00 він в студіі ніколі не з'являвся. Ще на порозі він сказав "давай писати мантру, треба Піла витягувати", я одразу почав шукати звук барабанів серед тих, що я записував на Грушевського під час протистояння, Придувалов взяв бас і став грати ріф. Так ми почали...писали весь день...
наступного дня музична форма була готова і в обід на студію по зовсім інших справах зайшла Аня Заклецька - фолкова тема в її виконанні лягла в трек, ніби там була завжди.
під вечір третього дня пісня була зроблена.
мені вона здавалася зробленою...
в п'ятницю Пілунського випустили з полону...
а вже взимку ми поїхали до зони АТО, дівчата передавали через нас воякам теплі речі та вітамінні суміші, а Навроцька також попросила роздати хлопцям роздруковану нею на маленьких папірцях Молитву Характерника, котру за легендою характерники читали перед боєм.
коли я її став читати в голові зазвучала музика Мантри...
пісня склалася...
в якійсь момент я зрозумів, що це для мене знакова річ, тому треба зафіксувати іі відеороботою
сценарну ідею та режисуру робили разом з Олею Навроцькою, а Володимир Шкляревський зробив фантастичну картинку. Костюми робили в NAVRO, за що їм окрема дяка.

до вашої уваги перший сингл з майбутнього альбому від Fahot.

Незалежність - це генетичний код.
Саме тому ми непереможні.

З Днем Незалежності, Країно!»

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень