До Хелловіну Журавель зробив із гарбуза Посіпаку та Джека

[media=48579]

Рівненський художник та музикант Юрій Журавель записав майстер-клас, як виготовити різноманітних Джеків з гарбуза до Хелловіну. Також у спільноті "Добродії", що у Фейсбуці, оголошено конкурс на найкращі ліхтарі Джека.

"КОНКУРС !!! Спробуйте всією сім'єю зробити страшнючі та смішнючі ліхтарі Джека і завантажуйте сюди світлини. Майстер гарбузяки, який набере найбільше вподобайок ,отримає подарунок: книгу "Веселих свят" від Брати Капранови та сюрприз від ДОБРОДІЯ та Журавель Юрій Zhuravel Yuriy Смайлик «smile»", - зазаначено у повідомленні.

Аби взяти участь у конкурсі, потрібно вирізати "свого" Джека та викласти фотографію у спільноті.

Фото учасників конкурсу дивіться нижче.

ДОВІДКА

Хелловін - сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір'я Дня всіх святих».

Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Хелловін поступається лише Різдву. В Україні набуває поширення після здобуття незалежності, разом із пожвавленням процесів американізації наприкінці XX ст. у світі. 

[media=48581]

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень