Девід Бекхем в кумедній рекламі H&M

Разом з футболістом в міні-фільмі знявся американський комік Кевін Гарт

Комедійний актор Кевін Гарт і Девід Бекхем об'єдналися для зйомок нової - і дуже кумедної - рекламної кампанії H&M, за сюжетом якої Гарт хоче зіграти роль Бекхема в біографічному фільмі.

Короткий фільм - частина глобальної рекламної кампанії H&M, яка супроводжуватиме колекцію одягу «Modern Essentials selected by David Beckham». За сюжетом міні-фільму Гарт намагається скопіювати поведінку і манери Девіда, щоб зіграти його роль в байопіку «Я, Бекхем», і цілий тиждень проводить разом із знаменитим футболістом, користуючись його одягом, машиною, зубною щіткою і навіть засинаючи з ним в одному ліжку.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень