77 річницю визволення міста від окупантів відзначили у Рівному (ФОТО)

Наше місто перебувало під окупацією нацистів понад 900 днів

Сьогодні у Рівному відзначили 77 річницю від Дня визволення міста від фашистських загарбників. Наше місто перебувало під окупацією нацистів понад 900 днів — з 1941 по 1944 роки. 

2 лютого мешканці міста та влада вшановують пам'ять тих, хто брав участь у вигнанні окупантів з міста Рівного. 

Вшанування відбулося на Дубенському кладовищі.  

До 2016 року цей день особисто згадував та вшановував пам'ять своїх побратимів і останній учасник боїв Андрій Моісеєнко. Однак того року на 93 році життя він відійшов у вічність, йдеться на сторінці Рівнеради

Ніколи знову! Нехай ніколи знову не повторяться ті жахливі події, які довелося пережити нашим людям. Основне для нас сьогодні - дати максимальну підтримку нашим землякам на сході, які займаються відвоюванням позицій і деокупацій наших населених пунктів на Сході України, -  зауважив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень