25 пісень Незалежності: Плач Єремії «Вона»

Слухайте щодня на Радіо Трек спеціальний проект до 25-ої річниці Незалежності України

Пісню «Вона» групи «Плач Єремії» написав поет Кость Москалець 25 серпня 1989 року у Львові. За словами автора, «Вона» — більше символічний, ніж реальний образ. Однак на написання його надихнула Аліна Бжезінська-Лазоркіна, яка на той момент вчилася в музичній школі ім. Соломії Крушельницької, пізніше закінчила львівську консерваторію за класом арфи, а зараз проживає в Шотландії, де працює арфісткою. У 95-му році пісня увійшла до другого альбому гурту «Плач Єремії» «Най буде все як є…».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень