25 пісень Незалежності: Плач Єремії «Червона рута»

Слухайте щодня на Радіо Трек спеціальний проект до 25-ої річниці Незалежності України

Пісня Володимира Івасюка «Червона рута» стала однією з найвідоміших українських пісень у світі. Івасюк написав її у 1970 році, будучи студентом Чернівецького медичного інституту. Ще старшокласником Володимир Івасюк натрапив у батьковій бібліотеці на стародавній збірник коломийок, в якому були рядки про загадкову червону руту. Згодом під час подорожей гуцульськими селами він записав легенду про чар-зілля – все це лягло в основу пісні «Червона рута», яку за весь час існування переспівали багато виконавців, в тому числі й іноземних, як от Тото Кутуньо чи Вахтанг Кікабідзе. Група «Плач Єремії» включила «Червону руту» у свій альбом «Наш Івасюк», виданий у 2002 році та присвячений пісенній спадщині Володимира Івасюка.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень