25 пісень Незалежності: Брати Гадюкіни «Файне місто Тернопіль»

Слухайте щодня на Радіо Трек спеціальний проект до 25-ої річниці Незалежності України

Коли мова заходить про Тернопіль, здається, тільки лінивий не назве його файним містом. А все завдяки «Братам Гадюкіним». Пісня «Файне місто Тернопіль» увійшла до третього альбому «Було не любити», що побачив світ у 1994 році. Альбом вийшов на касеті, обкладинка якої запам’яталася всім надовго – на ній була зображена оголена пані з вражаючим розміром грудей. Дівчина з обкладинки  приїхала до Львова, щоб стати моделлю. Її три дні поїли, щоб вона погодилася позувати топлес. В результаті всі були шоковані, що без будь-якого фотошопу вдалося отримати такий колоритний знімок – залишалося тільки домалювати стрічки. Щоправда, потім батьки дівчини подали до суду на «Братів Гадюкіних». Але це вже зовсім інша історія.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень