Загинув Коханівський: «Я більше не можу мовчати!», - написала дружина Степана Хмари (ФОТО/ВІДЕО)

Герой із позивним «Буревій»

На фронті в Харківській області загинув командир батальйону ОУН Микола Коханівський.

Про це повідомила дружина Степана Ільковича Хмари – п. Роксолана.

«Друзі, я більше не можу мовчати! Загинув Микола Коханівський! Кажуть, його ще не забрали з- під обстрілів... Він був кращим з кращих.

 

Він був Другом, соратником, рідним з найрідніших... Загинув в окопі на передовій на Харківськкому напрямку, біля Вовчанська», - написала вона у Facebook.

Щоправда, пізніше цей допис зі сторінки п. Роксолани зник. Однак, на нього встигли відреагувати сотні людей, які добре знали Миколу Коханівського.

Ольга Богомолець, зокрема, написала:

Так боляче і не хочеться вірити…

 

Пишуть, що загинув Микола Коханівський. Побратим по Майдану… Людина. Лідер. Патріот.

 

Про нього можна було б написати книгу. Книгу про простого робочого хлопця з Південного Сходу, який свідомо, у зрілому віці перейшов на українську і розпочав свою війну за майбутнє України.

 

Він прокинувся, поки більшість навколо ще спала й бачила важкі й хибні сни. Великі політики загравали з одвічними ворогами – а Микола бився. Бився проти московської експансії, проти культурного гніту, проти імперської спадщини, проти людської байдужості й невігластва.

 

Ми пройшли поряд Євромайдан і Революцію гідності – саме там я дізналася його історію. Не багато я зустрічала таких людей з непохитними принципами.

 

Арешти, кримінальні справи, суди, провокації, брудні замовні кампанії у медіа – в усі часи негідники всіх мастей бояться ідеалістів та намагаються будь-що їх зламати.

 

А він був воїн, що ненавидів світ інтриг, змов, фальшивих посмішок. Тому рвався туди, де ціниться справжня дружба й мужність – на барикади, згодом – на фронт…

 

Відвоював у 2014-му, і в 2022-му повернувся на війну, бо просто не міг, не вмів інакше.

 

Гинуть справжні. Ті, хто не знають, що таке боятися, ховатися, ухилятися. Ті, хто встав на захист Батьківщини першими. Командир батальйону «ОУН» Микола Коханівський – серед них.

 

Так хочеться чуда... Хочеться вірити, що все це помилка, і що він живий…

На жаль, чуда не сталося.

Це останнє відео Героя з передової:

«БУРЕВІЙ» ДЕХТО ВВАЖАВ ЙОГО БЕЗСМЕРТНИМ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень