Стерненко б’є в набат: люди в коментарях позначають Зеленського, Умєрова, Федорова і всіх

Наростає ще одна серйозна проблема

Ворог не стоїть на місці і прискореними темпами нарощує все, що може в сфері квадрокоптерів та БПЛА, де ми раніше мали деяку перевагу.

На жаль, тепер ситуація тут теж складається не на нашу користь і потребує негайного втручання з боку влади. РФ десятками тисяч замовляє тепловізійні FPV-дрони, які здатні завдавати ударів позиціям і вночі.

 Як пише Стерненко:

Росіяни замовляють десятки тисяч тепловізійних FPV у Китаї.

 

Ми володіємо точною і достовірною інформацією щодо цього.

 

Такі новини мають спонукати Україну не лише нарощувати свої поставки та виробництво дронів, а і активніше зайнятись засобами РЕБ, у ідеалі — з можливістю швидкої зміни діапазону робочих частот, оскільки FPV дуже складно подавити, і щойно у нас буде рішення на подавлення, ворог змінюватиме частоти.

 

Нам потрібен цілий комплекс заходів щодо FPV: від виробництва і поставок, пошуку нових рішень, до організаційно-структурних у війську із своєю доктриною застосування цього типу дронів.

 

Для розуміння масштабу: 40 000 тепловізійних камікадзе тільки на 1 заводі.

Люди в коментарях тегають все вище керівництво країни та Генштаб, пропонуючи різні варіанти, але всі вони посутньо зводяться до того, щоб донатити ЗСУ і в першу чергу тим, хто розробляє українські власні дрони та системи РЕБ, здатні виводити з ладу ворожі БПЛА.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень