![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
«Коли припиниться цей бардак?» (АК)
Кажуть, що на окупованих територіях «Лінії Суровікіна» будувалися так: приходили військові на завод чи фабрику і доводили до керівництва скільки чого і куди вони мають поставити до вказаного терміну. Оплата, якщо і йшла, то постфактум у розмірі визначеному окупаційною адміністрацію.
Якщо ж потрібна була техніка: ваговози, екскаватори чи крани на поля, то їх просто експропріювали там де бачили, і, якщо щось комусь платили, то теж постфактум і так, як виходило.
В результаті ми не змогли прорвати «Ліній Суровікіна», над якими так гарно сміялись, замість того, щоб укріплювати Авдіївку.
Тепер схаменулися, але знову...
Виявляється оборонні споруди у нас зводяться через той самий триклятий тендер придуманий грантоїдами, які часто свідомо працювали на сповільнення економічного розвитку України та на знищення тут усіх можливих продуктивних сил.
Коли це припиниться?
Далі подаємо допис на вказану тему від Паоло Лум'єре – відомого українського військового експерта, який нікому себе не показує і радить наче як «жартома».
Але це жарти крізь сльози та кров:
-Країна, яка під час війни будує укріплення через тендер, не може мати майбутнього!(с)
-На, цак вдягни!
Так, заходите в гугл, набираєте, наприклад, «взводний опорний пункт тендер», шукаєте, насолоджуєтесь результатами і цінами. Можете ще тендерну документацію і договори скачати, у кого є доступ до майданчика, 0huїєте ще більше.
Тендери буває що дляться місяцями. Буває що не відбуваються, бо «не виявилось бажаючих». Буває що опротестовуються чи відміняються.
Там он кнопка є: настукати про порушення. І якась контора, спєцом організована рашкою для саботажу, спєцом може ту кнопу тиснути і нескінченно подавати скарги на якісь порущення в держаудитслужбу...
Ви думали що укріплення будуються інженерними війсками ЗСУ? Хєр там!
Тут, до речі, ще один цікавий допис Люм’єре про те – куди саме треба цілити на Ліпецькому металургійному заводі, аби реально вивести його з ладу:
*АК -- авторська колонка: всі думки, пропозиції та висновки -- авторські
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК