Передайте Умерову і всім: «Країна, яка під час війни будує укріплення через тендер, не може мати майбутнього!» (ФОТО)

«Коли припиниться цей бардак?» (АК)

Кажуть, що на окупованих територіях «Лінії Суровікіна» будувалися так: приходили військові на завод чи фабрику і доводили до керівництва скільки чого і куди вони мають поставити до вказаного терміну. Оплата, якщо і йшла, то постфактум у розмірі визначеному окупаційною адміністрацію.

Якщо ж потрібна була техніка: ваговози, екскаватори чи крани на поля, то їх просто експропріювали там де бачили, і, якщо щось комусь платили, то теж постфактум і так, як виходило.

В результаті ми не змогли прорвати «Ліній Суровікіна», над якими так гарно сміялись, замість того, щоб укріплювати Авдіївку.

Тепер схаменулися, але знову...

Виявляється оборонні споруди у нас зводяться через той самий триклятий тендер придуманий грантоїдами, які часто свідомо працювали на сповільнення економічного розвитку України та на знищення тут усіх можливих продуктивних сил.

Коли це припиниться?

Польська картина "Станчик": це блазень, він розкрив депешу з поля вирішальної битви і вже знає, що Польщі -- кінець, але цього ще не знають вельможі, які веселяться в сусідній кімнаті

Далі подаємо допис на вказану тему від Паоло Лум'єре – відомого українського військового експерта, який нікому себе не показує і радить наче як «жартома».

Але це жарти крізь сльози та кров:

-Країна, яка під час війни будує укріплення через тендер, не може мати майбутнього!(с)

-На, цак вдягни!

 

Так, заходите в гугл, набираєте, наприклад, «взводний опорний пункт тендер», шукаєте, насолоджуєтесь результатами і цінами. Можете ще тендерну документацію і договори скачати, у кого є доступ до майданчика, 0huїєте ще більше.

 

Тендери буває що дляться місяцями. Буває що не відбуваються, бо «не виявилось бажаючих». Буває що опротестовуються чи відміняються.

 

Там он кнопка є: настукати про порушення. І якась контора, спєцом організована рашкою для саботажу, спєцом може ту кнопу тиснути і нескінченно подавати скарги на якісь порущення в держаудитслужбу...

 

Ви думали що укріплення будуються інженерними війсками ЗСУ? Хєр там!

Тут, до речі, ще один цікавий допис Люм’єре про те – куди саме треба цілити на Ліпецькому металургійному заводі, аби реально вивести його з ладу:

*АК -- авторська колонка: всі думки, пропозиції та висновки -- авторські

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень