«Ми будемо афігенними ветеранами… Якщо виживемо, звичайно», - Юрій Гудименко (ФОТО)

Тільки живіть (с)

Юрій Гудименко – раніше відомий політик, блогер та громадський активіст зараз – на фронті. Воює звитяжно вже не перший день, а його блоги продовжують привертати загальну увагу.

Останній вийшов у нього щемливим та оптимістичним одночасно. Подаємо без змін:

Ми будемо ахуєнними ветеранами.

(Якщо виживемо, звичайно.)

 

Коли ми переможемо і повилазимо з окопів і шпиталів, ми будемо не такими, як ті дідусі, яких приводили у нашу школу на дев‘яте травня. Нє, дзуськи.

 

Ми будемо жартувати. Ми будемо носити футболки зі смішними принтами. Ми будемо робити татуювання. Ми будемо тими самими bad guys, за якими старанно конспектують Джон Вік та «Серйозний Сем» Стоун.

 

Ми будемо ахуєнними ветеранами. Ті, хто пройшов пекло і не втратив там почуття гумору. Ті, ким російські матері лякають дітей. Ті, хто тепер не сміятиметься в цирку, зіватимуть під час фільмів жахів і сприйматимуть «Пастку-22» як доповнення до стройового статуту.

 

Ми будемо ахуєнними ветеранами. До наших дітей та онуків у школи на ювілей дня перемоги приїздитимуть татуйовані діди та бабусі з потяганими патчами про російський корабель.

 

І вони розповідатимуть, як розтягнули на шмаття найсильнішу армію континенту. І робитимуть це вони так само, як роблять все інше зараз. З енергією, гумором і агресією.

 

Тому що навіть перемоги бувають різні. А нашою ми будемо пишатися.

 

Ми будемо ахуєнними ветеранами.

Оксана Юрченко прокоментувала цей допис коротко: «Тільки живіть!!»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень