Новий директор «Рівнетеплоенерго» пояснив, як хоче зменшити тарифи (ФОТО/АУДІО)

Дещо про голландські перспективи Рівного

Ольга Радянська (в глибині, за склом) "керувала польотом" в ефірі та брала активну участь в розмові

Вчора в ефірі «Радіо Трек» відбулася цікава розмова. На запитання ведучих відповідав Олександр Сигізмундович Корчинський – новий директор «Рівнетеплоенерго».

З’ясувалися достатньо несподівані факти, які мали б зацікавити рівнян – у першу чергу, мешканців багатоквартирних будинків, які отримують централізоване теплопостачання.

Наприклад, як не дивно, але в планах нових власників «Рівнотеплоенерго» не збільшення, а зменшення тарифів на гарячу воду й тепло.

 

Щоправда, не відразу, а після встановлення 30 котлів на біопаливі по всьому місту.

Перший такий котел має запрацювати вже у грудні-січні, в акурат – під новорічну ялинку та Різдво.

Де розташують ці котли? Чому саме мешканці в будинках довкола зможуть отримувати гарячу воду літом? Як це дозволить зробити Рівне майже наполовину менш залежним від Нафтогазу – про все це в нашому інтерв’ю.

Також ми говорили про батьків, родину, Київ, дітей; про штольні та видобуток золота в Узбекистані; про дружину та голландців у Рівному; про ТЕЦ, собак та кішку в Чернігові.

 

Одним словом…

Натисніть плей

Якщо хочете дізнатися, які саме запитання радіоведучої Ольги Радянської почали під кінець «викликати острах» в Олександра Корчинського, то слухайте.

Будемо «дякувати – не передякувати»))

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень