ON-LINE

Зміни Уряду вплинуть на розмір субсидій

субота, 05 грудня 2015
Проте, збільшаться соцвиплати чи зменшаться - в обласному департаменті соцзахисту достеменно сказати не можуть

Зміни, внесені Урядом до нормативів споживання житлово-комунальних послуг, можуть вплинути на розмір субсидії як в сторону збільшення, так і навпаки. Адже, як нагадують працівники обласного департаменту соцзахисту, розмір субсидії залежить лише від доходів громадян та розміру сплати комунальних послуг. А згідно із новоприйнятими змінами, вводиться додатковий коефіцієнт для розрахунку субсидій. Зміни стосуватимуться мешканців багатоповерхівок, у яких індивідуальне опалення, або якщо мешканці мають лічильники на тепло, розповідає начальник відділу соціальних виплат обласного департаменту соцзахисту Роза Слободенюк:

 

 

- Змінюється не розмір субсидії, а впливає на норму, яка буде використовуватися при розрахунку субсидій. Якщо раніше це були просто індивідуальні і багатоквартирні будинки (було більш узагальнено), то на сьогодні - вже градація: одно-двоповерхові будинки, три-чотири поверхи, п’ять поверхів і більше. А яким чином воно вплине – кому збільшиться, кому зменшиться розмір субсидії – сказати однозначно не можна, тому що все буде залежати від рівня доходу і від розміру сплати комунальних послуг.

Тож, для своєчасного перерахунку призначених житлових субсидій з урахуванням змін та для уточнення інформації громадян просять звертатися до підрозділів з питань соцзахисту.

 

 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено барсетку з документами

    Загублено барсетку з документами на прізвище Кривошеєв. У 51-ій маршрутці. Прохання...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного