Українець, який вибув із числа мільярдерів Forbеs, вирішив за € 119 млн продати свого Туза (ФОТО/ВІДЕО)

Яхту, на якій міг не раз відпочивати Петро Порошенко

Юрій Косюк і його неймовірна яхта Асе (Туз)

85-метрова яхта Ace і її 67-метрова «напарниця» Garcon були виставлені на продаж за € 143 млн.

Меншу за розмірами яхту вже продали.

Власник МХП, одного з найбільших агрохолдингів України, Юрій Косюк виставив на продаж дві свої яхти – 85-метрову Ace (Туз) і 67-метрову Garcon (Кельнер), повідомила українська редакція журналу Forbes.

Зокрема, повідомляється, що яхта Garcon використовувалася як допоміжне судно для транспортування необхідних для відпочивальників на Ace вантажів, парковки вертольота і проживання там членів команди Ace, які відпрацювали свою зміну.

Яхту Garcon виставили на продаж за ціною € 24 млн і вона була продана в січні 2021 року.

 

 Що ж до Ace, то це легендарне судно ще продають.

 

Деякі технічні та зовнішні деталі цього багатопалубного корабля вражають.

Побудована в 2012 році на німецькій верфі Lurssen, яхта офіційно розрахована на розміщення 10 гостей і 30 членів екіпажу.

Однак, з відео, яке йде далі, складається враження, що гостей цей розкішний човен, який продається за € 119 млн, міг вмістити набагато більше.

Засновник порталу Yacht Harbour Дмитро Семеніхін пояснив Forbes, що звичайна для яхт такого розміру і типу ціна становить приблизно € 75 млн, однак кінцева їх вартість залежить від внутрішнього оздоблення.

Джим Діксон, директор по яхтах і авіації студії Winch Design, що розробила дизайн Ace, розповів, що Косюк хотів побудувати яхту для сімейного відпочинку, але таку, щоб на ній було весело проводити час.

 

В результаті на яхті з'явилися кінотеатр, нічна дискотека, тренажерний зал, спа-зона, басейн з прісною водою і т. д.

Для того, щоб скласти краще уявлення про розміри, розкіш та вигляд  цього багатопалубного судна, радимо подивитися відеоогляд, який за два місяці цього року набрав понад мільйон переглядів.

Вважається, що це чи не найкращий огляд яхт подібного типу, який тільки можна знайти на YouTube

За даними українського Forbes, продаж яхт допоможе Косюку погасити борг перед власною компанією, якій до кінця 2021 року може скласти $ 67,4 млн.

У 2020 році Косюк зайняв 1851 е місце в світовому рейтингу мільярдерів Forbes, його статок тоді оцінювався в $ 1,1 млрд.

 

Українська редакція журналу в червні 2020 року оцінила статки Косюка в таку ж суму, поставивши його на шосте місце в списку найбагатших людей країни .

У 2021 році Косюк вибув зі світового списку мільярдерів Forbes, позаяк його компанія МХП за підсумками 2020 року одержала чистий збиток у розмірі $ 133 млн.

Раніше вважалося, що Юрій Косюк близький до Петра Порошенка, і їх пов’язують не лише ділові, але й дружні взаємини.

Проте, рік тому Косюк повідомив в інтерв’ю для видання Ліга, що «При Зеленському працювати легше, ніж при Януковичі та Порошенку», а перед тим у Давосі взагалі заявив, що Зеленський - це найкраще, що трапилося з Україною за роки Незалежності.

Цитата в інтерв’ю:

В Давосе вы сказали, что нынешнее правительство, нынешняя власть - лучшая за все время независимой Украины. И в качестве примера привели тот факт, что премьер Алексей Гончарук впервые поинтересовался, что он может сделать для бизнеса. Что уже сделано?

 

- Они готовы слышать бизнес.

 

Сегодня действия власти по промотированию производимой в Украине продукции такие, каких не было за всю историю.

 

Они очень активны и показывают большое желание помогать, не спрашивая о деньгах.

Юрій Косюк завжди славився вмінням гарно відпочивати. При цьому йому не можна було закинути й брак патріотизму.

Свого часу широкого розголосу набуло відео його відпочинку в Швейцарських Альпах, де він змусив увесь Куршавель слухати Гімн України.

Насправді той факт, що багаті люди в Україні бідніють, не є в жодному разі чимось позитивним.

Наприклад, російські та американські олігархи мають набагато більші та дорожчі яхти, ніж у Косюка.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень