У центрі Рівного може вирости нова незаконна багатоповерхівка (ФОТО)

Мешканці навколишніх будинків впевнені у незаконності майбутньої споруди і вирішили почати бити на сполох ще до того, як почнуть вестись будівельні роботи

Йдеться про майбутню 11-поверхівку за Рівненською ОДА, на колишній території гуртовні «Ажур», за адресою Кавказька, 32 Б.

Земельна ділянка минулоріч була продана.

І тепер серед власників – люди, причетні до скандального будівництва на Пагорбі слави. Зокрема і «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Фінрайз», що зареєстрований у Рівному, на Чорновола, у «Набережному кварталі».

Як стверджують мешканці будинку на Кавказькій, 6 (ОСББ «Кавказьке»), що межує з територією майбутніх будівельних робіт,

на місці кількох гаражів має вирости висотка на два під’їзди та 88 квартир.

Людей дивує, як на 16-ти сотках може поміститись настільки великий будинок.

Тим більше, що за наявними у мешканців ОСББ документами, офіційно йдеться не про будівництво, а про реконструкцію гаражно-складських приміщень.

Тому люди побоюються, що через будівництво вони втратять свою прибудинкову територію.

Говорить мешканець ОСББ «Кавказьке» Володимир Шаховський.

 

 

Вони на 16-ти сотках хочуть розмістити свій будинок, а прибудинкову територію собі, вони показують нашу, Кавказької, 6. Отой дитячий майданчик, який зусиллями ОСББ обладнали і привели в класний вигляд, вони малюють як свій. Клумби деякі малюють, як свої. Найголовніше, що половини клумб у плані вони вже взагалі не намалювали, бо в них там майданчик для вигулу собак, майданчик для відпочинку дорослих, для занять фізкультурою.

Крім того, згідно з наявним у мешканців планом, заїзд до багатоповерхівки проходитиме також через їхній двір.

Тому, аби попередити початок будівельних робіт, мешканці Кавказької, 6 звернулися до Державної архітектурно-будівельної інспекції Рівненщини. Це підтвердив і керівник структури Ігор Мічуда і каже, вже доручив провести перевірку:

 

Є спеціаліст, що перевірятиме міське управління архітектури на предмет законності видачі містобудівних умов і обмежень.

Перевірка триватиме 20 днів, тож про її результати стане відомо до кінця місяця. Мешканці Кавказької сподіваються, що до того будівельні роботи у їхньому дворі не розпочнуться.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень