ON-LINE

У Рівному з'явиться «розумна зупинка»

четвер, 12 листопада 2015
А ще маршрут та час прибуття транспорту можна буде відслідковувати он-лайн

{{1}}

На інформаційному табло такої зупинки можна буде побачити час руху транспорту, тобто, скільки потрібно чекати тролейбус або маршрутку, чи підзарядити телефон.

{{2}}

Також там буде здійснюватися відеонагляд. Одну таку зупинку вартістю 100 тисяч гривень рівнянам подарує житомирська фірма, яка з чотирьох претендентів виграла конкурс на встановлення GPS обладнання у громадському транспорті Рівного.

{{3}}

Роботи, кажуть, почнуть одразу після укладання договорів з перевізниками та наданням дозволу на встановлення зупинки від місцевої влади, розповідає представник житомирської фірми Андрій Умінський:

 

 

- Нам нужно с перевозчиками заключить договора, то есть, должно быть приобретено оборудование, и как только оно будет приобретено – оно будет сразу же установлено. После согласования места установки остановочного павильона и получения разрешительных документов, мы будем производить монтаж установки. Я бы очень был бы рад тому, чтоб она была в центре города.

 

В міському управлінні транспорту та зв’язку кажуть, що часу на роздуми у перевізників немає, оскільки вже до кінця цього року планують встановити GPS-трекерів у 35 тролейбусах і 300 маршрутках.

{{4}}

На тролейбуси міська влада передбачила 70 тис. грн., а в маршрутках перевізники мають встановити устаткування власним коштом. Проте, за допомогою цих приладів можна буде контролювати графік руху кожного водія без зайвих зусиль, пояснює начальник міського управління Віталій Миронюк:

 

- Система дозволяє в режимі он-лайн контролювати роботу кожного із 350 автобусів, які сьогодні працюють в місті. Також передбачено, що буде встановлено на першому етапі – 35 тролейбусів в цьому році обладнані будуть приладами GPS контролю і в наступному році – ще 45. Тобто, 100% транспортних одиниць в місті будуть обладнані цими приладами.

 

Відмовитися від встановлення обладнання перевізники не можуть, оскільки підписували відповідне зобов’язання перед міською владою. Проте, за словами голови обласного Союзу перевізників України Валентина Демчука, підприємці і самі розуміють, що такий сервіс необхідно запроваджувати, адже дотримання графіку та маршруту водієм потрібно відслідковувати.

 

Презентація компанії-переможця конкурсу на встановлення GPS-трекерів у громадському транспорті Рівного. Вони обіцяють встановити одну таку зупинку в нашому місті - безкоштовно.

 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 2

КОМЕНТУВАТИ
 • Сергій Ковальчук Ну про те, що житомиряни виграють - не було сумніву, тендер під них писався, але то таке...
  для збору і обробки даних використовуватимуть сервер, який пару років тому купували і простоює, чи знову купуватимуть?
  І це все-таки навігатори чи трекери?
  І з якого дива Демчук каже, що маршрутки по графіку їздять, якщо в них інтервал? Відповісти
 • Ilona Radzivil Ви вже все знаєте...
  Відповісти

Оголошення

 • Загубилася собака породи алабай

  Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
 • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

  На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
 • Втрачено барсетку з документами

  Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного