У міському палаці «Текстильник» якісь неймовірні крісла (3 ФОТО)

Їх покажуть нам завтра

[media=68799]

У міському палаці культури «Текстильник» з'явилися якісь неймовірно зручні крісла, а ще там зробили не бачений до того ремонт

[media=68804]

Чутки про це пішли містом після фестивалю «Art Jazz Corporation - 2016», в якому активну участь брав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Переважно у якості глядача, хоча він на цій імпрезі виголошував також і промови.

Досить непогано виголошував, до речі, однак, про крісла в «Текстильнику» Хомко розповідав іншим глядачам у кулуарах під час перерв між виступами музикантів.

[media=68802]

Вочевидь ті крісла вразили міського голову своєю зручністю і не йшли у жодне порівняння із кріслами в Театрі, де, власне, й проходив сам джазовий фестиваль.

Там шикарні крісла, - говорив людям Хомко

Так чи інакше, але «Радіо Трек» вирішило з’ясувати що ж там за крісла такі у тому «Текстильнику»

[media=68801]

Проте, керівництво Палацу зачувши запитання кореспондентів слізно просило не застосовувати наші типові журналістські практики: не прориватися і не пробиратися до зали без дозволу, а почекати до завтра.

Ви все побачите на власні очі. Буде офіційне відкриття. «Ліга сміху», завтра, у четвер, о 19.00.

 

Перед початком усе можна буде сфотографувати і побачити.

Ми вирішили цього разу не палити «офіційне відкриття» і нічого не спойлерити, а дочекатися урочистого перерізання червоної стрічки та возсідання у крісла.

Чи як вже воно там буде.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень