Трамп готовий здати Путіну – все: навіть забрати війська НАТО з країн Балтії, Польщі та «ГДР»?

Аби лиш Кремль «не дружив» з Китаєм

І Трамп, і Байден проводять, фактично, одну й ту ж лінію, спрямовану на те, аби Росія та Китай, зійшлися рано чи пізно – у великій ядерній війні.

Аби США могли тим часом відсидітися в Америці, а потім прийти і погріти рук на згарищах Євразії.

Для цього Росія має бути сильною. Великою Імперією.

 

Тому, перш за все, Москва літом 2021 р. вимагала від Байдена – можливості поглинути Україну, а в грудні 2021 р. озвучила ще й вимогу вивести війська НАТО зі Східної  Європи до стану на 1997р.

Байден та Путін під час зустрічі в Женеві (липень 2021 р.). До війни залишається рівно півроку

Сьогодні Москва, навіть попри свою фактичну поразку в Україні, яку вона мала захопити за лічені дні, вимагає від Трампа теж саме, що й від Байдена.

 І Трамп, як виглядає, готовий все це Москві радісно дати.

Аби лиш Ерефія відновила свою імперію і стала готовою де великої битви з Китаєм в інтересах процвітання США.

Як пише у свіжій колонці Гідеон Рахман, головний оглядач відділу міжнародних відносин Financial Times,

Трамп на переговорах з Путіним може погодитися вивести свої війська з країн Балтії.

Гідеон Рахман, головний оглядач відділу міжнародних відносин Financial Times

Оглядач вважає, що Трамп має намір укласти угоду щодо України з Путіним через голови Зеленського та європейців.

Це може мати трагічні наслідки для України, яку незабаром можуть попросити змиритися з втратою території без гарантій безпеки на майбутнє. Альтернативою буде спроба боротися далі без американської допомоги.

«Наслідки для решти Європи також викликають тривогу. Путін хоче, щоб війська НАТО були виведені з усієї колишньої радянської імперії. Європейські чиновники вважають, що Трамп, швидше за все, погодиться вивести американські війська з країн Балтії й, можливо, далі на захід, залишивши ЄС вразливим перед російською армією, яка, як попереджають уряди країн НАТО, готується до більш масштабного конфлікту за межами України», — повідомляє Рахман.

Владислав Оленченко

Владислав Оленченко з цього приводу зазначає:

Це ж саме те, що заявив кремль у грудні 2021-го: «Забирайтесь на кордони 1997 року!»

 

Я правильно розумію?

 

І щось мені підказує, що Трамп вже пішов на зустріч проханню путіна у такому дрібному питанні, як доля Європи.

 

Пряме зіткнення США з Китаєм – по-переду, що ж ви хотіли! Логіка американських еліт проста і зрозуміла: ерефія має отримати від США Східну Європу! Взамін на це ерефія повинна буде зайняти і тримати проамериканську позицію у конфлікті США-Китай.

 

А що може запропонувати ерефії Китай!? Європу віддати не може. Україну – теж…

 

Звісно, що буде все не так, як Вашингтон та Москва собі напланували, але спостерігати, як адміністрація США відкрито і безцеремонно знову продає Європу кремлю – дух захоплює!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень