Солдати Вермахту та SS жили в будівлі Педінституту м. Рівне (ACHTUNG)

І лікувались

Є речі, які дивують.

Наприклад, є німецька хроніка часів війни, де люди ходять по Києву на тлі таких будівель як нинішня Верховна Рада, нинішній Кабінет міністрів, нинішній МЗС.

Звекрху -- Кабмін, знизу -- МЗС

Тобто, виходить, що їх збудували ще ДО війни.  Ви про це знали?...

Так от, центральну будівлю Педінституту ім. Мануїльського, а нині РДГУ, теж збудували ще до війни. Але поляки.

 

А під час війни там було щось на кшталт шпиталю

Сьогодні в групі РОВНО/РІВНЕ разом із німецьким фото, оприлюднили одразу кілька цікавих фото Грабника та околиць Рівного, де жила еліта за Польщі.

Тодішні «Беверлі Хілз»

[media=106885] [media=106883] [media=106882]

То чому так багато автомобілів з хрестами на першому фото?

Біля нинішнього РДГУ?

Ось думка знавців історії Рівного

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень