Скільки коштує новорічний корпоратив в рівненських закладах? (ЦІНИ)

Наближаються новорічні свята і актуальним стає питання, скільки ж коштуватиме відзначити корпоратив в розважальних закладах Рівного

Отож, ми поцікавилися прайсом в 9 відомих рівнянам закладах.

Святкування в Skybar Manhattan, що в центрі міста, за адресою вул. Соборна, 112, обійдеться рівнянам в 450-500 гривень з людини. Ціна залежить від меню, в неї вже входить шоу-програма.

Кафе-бар «Шоколад» пропонує ціну в 320-400 гривень. Залежить вона теж від складу меню. Розташований заклад за адресою вул. Соборна, 16. В ціну також входить і розважальна програма.

Ресторан «Бармаки», включно з розважальною програмою, пропонує ціну в 400-450 гривень з людини. Розміщений заклад на окраїні Рівного, за адресою вул. Костромська, 41 Б.

Ресторанно-оздоровчий комплекс «Підкова» пропонує ціну в 435-474 гривень з людини. Ціна залежить від меню. До її складу входить і розважальна програма. Розміщений комплекс за адресою вул. Івана Підкови, 17а.

Кафе «Млин», що в районі Рівного «Ювілейний», за адресою вул.. Соборна, 372, пропонує за новорічний корпоратив ціну в 250 гривень з людини. В ціну включена розважальна програма.

Ще одне кафе в мікрорайоні «Ювілейний» під назвою «Козацькі забави» пропонує ціну в 320 гривень з людини (плюс розважальна програма). Знайти заклад можна за адресою вул. Соборна, 420.

Ціну в 370 гривень з людини пропонує кафе «Іоланта», що на Данила Галицького, 9В. В ціну також входить розважальна програма.

Ресторан «Блюз», що в центрі міста, пропонує широку варіацію ціни, адже можна скласти меню і від 80 до 500 гривень за людину, в залежності, що ввійде до його складу. Адреса закладу: вул. 16 Липня, 7.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень