Скандал: Челсі не дочка Била Клинтона!?

Це може зруйнувати Президентські амбіції ГиларіЩе одного «скелета з шафи» Гиларі Клинтон витягують на люди, і це вже достатньо серйозно.

Ситуацію описує видання The Political Insider, і до всього цього можна було б ставитися скептично, якби не наш… Георгій Георгійович Почепцов – відомий вчений, літератор і найцитованійший авторитет з питань інформаційних воєн, медіакомунікацій, піару та політтехнологій на просторах всього колишнього СНД.

Раз така людина на своїй сторінці у Facebook вважає допустимим звертати увагу на The Political Insider, то значить це все не просто так.

Принаймні, означене видання пише, що справжнім батьком Челсі Клинтон є Вебстер Габл – у минулому мер міста Літл Рок в штаті Арканзас. Габл був партнером Гілларі в юридичній конторі Rose Law Firm, а пізніше став одним із найважливіших персон в оточенні Клінтонів.

Ще за часів свого губернаторства Бил Клинтон призначив Габла головним суддею Верховного суду штату Арканзас. Однак, через 10 років по тому Вебстер Габл зрезигнував (пішов) з посади, перед тим як визнав себе винним у зловживаннях із федеральною перепискою та ухиленні від податків.

Обґрунтовуючи власну версію, The Political Insider наводить низку публікацій в американських таблоїдах, де різні люди стверджують, що Бил Клинтон є, начебто, безплідним. Натомість аналізи ДНК Габла, начебто, показують, що Волтер Габл таки міг бути батьком Челсі Клинтон.

Не виключено, що все це лишень виверти пропаганди у передвиборчих перегонах за посаду Президента США, однак…

Георгій Почепцов ніяк не коментує подане ним посилання, лише зазначає: «у Собчаков та же ситуация». Даючи при цьому ланку на матеріал, в якому Людмила Нерусова – вдова Анатолія Собчака - зізнається, що Ксенія Собчак не була його дочкою.

[media=47262]

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень