Шерліз Терон відшила Шона Пена. Причини незрозумілі

Найгучніший розрив цього сезону у Голівуді

Сумна новина – одруження Шона Пена та Шерліз Терон не буде. Після півторарічного сезону закоханості та романтичних стосунків між зірками стався розрив. Повідомляють, що Шерліз Терен (39) просто перестала брати слухавку й уникає будь-яких контактів із Шоном Пеном (54)

Пара Пен-Терон виглядала надзвичайно чуттєвою, закоханою і романтичною. Вона привертала увагу, викликала заздрість та захоплення. Здавалося, що ці двоє після маси різних життєвих колізій нарешті знайшли своє щастя.

Повідомлялося, що таємні заручини відбулися ще у грудні 2014. Усі чекали весілля, однак виглядає, що їхнім романтичним стосункам пройшов кінець.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень