Рівненська область втрачає Українську Повстанську Армію (ФОТО)

Звання батьківщини УПА передають Житомирщині

Як відомо, вперше УПА з'явилася саме на Рівненщині.

Вікіпедія пише:

Перші загони під назвою УПА—«Поліська Січ» створив отаман Тарас Бульба-Боровець в Олевському районі на Поліссі (див. «Олевська республіка»).

 

У Сарненському районі в селі Немовичі 28 червня 1941 року він і видав свій наказ під № 1.

Повстанці з Острозького відділу в Суразьких лісах. Грудень 1943 р.

Якщо придивитися, то в цьому повідомленні згадано Сарни (нині Рівненська область) та Олевський район (нині Житомирська область).

І от житомиряни почали достатньо активно перетягувати на себе умовну ковдру Батьківщини УПА.

Зокрема вже не перший рік вони проводять у себе фестиваль «Олевська Республіка», і от це не просто якийсь такий собі фестиваль, а величезна мистецька, культурно-історична та наукова подія.

Як нам сказали, цього року планується (увага)

10 сцен

 

ДЕСЯТЬ

Про це нам розповів відомий рівненський митець (і майстер зовнішньої реклами) Андрій Ляшук.

Він, зокрема, їде туди виступати саме як лірник.

Серед хедлайнерів цьогорічного фестивального дійства в Олевську:

«КораЛЛі», «Тінь Сонця», та... DJ Олег Скрипка.

Грандіозне дійство на Житомирщині триватиме три дні й серед іншого включатиме: таборування, руханки, організоване харчування, навчання, тренування, гутірки, змагання; стрільби та історичні дискусії, молебні та нічні кінопокази екскурсії та рок-концерти.

У межах фестивалю відбудеться також відкриття цілого Меморіального Комплексу, а також пройдуть різноманітні урочистості та навіть масова Хода.

Яким є бюджет цього патріотичного дійства - навіть важко собі уявити.

Вочевидь, йдеться про мільйони гривень.

 

Але виглядає, що люди, які цими днями рвонуть на Олевськ, отримають незабутні емоції та потужний драйв.

Повну програму фестивалю ми подаємо нижче:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень