Репер зі Здолбунова мелодійно «рве» YouTube: орієнтується на Азамата з Росії, але валить виключно – українською (ВІДЕО)

Skofka розказав журналістам Рівного про «ключовий фактор»

Володимр Самолюк -- ліворуч і він же ж -- Skofka (праворуч)

Володимир Самолюк, більш відомий як Skofka, став справжнім музичним проривом на просторах України. І не лише.

Другий трек поспіль цього виконавця із Рівного/Здолбунова потрапляє до так званих «трендів українського Ютьюбу», що означає: музичне відео нашого земляка активно дивляться, коментують, лайкають та репостять.

Єдине варто зазначити, що це в обох випадках спільні роботи більш відомого гурту КАЛУШ та нашого земляка, проте з високою вірогідністю можна стверджувати, що саме партії/вставки від Skofka і роблять ці треки такими виразними, незвичними та популярними.

Трек, який зараз "рве" YouTube

У будь-якому випадку, журналісти Рівне Медіа отримали ексклюзивне інтерв’ю від Skofka. Подаємо його деякі ключові моменти:

У чому головний секрет такого потужного злету?

– Завжди так думав, а зараз і переконався в цьому, що головний фактор успіху – це якісна музика. Не в плані якості звуку, а в поєднанні всіх критеріїв – якості музики, звуку, тексту, виконання. Головне створювати дійсно класний контент, а все інше стається саме собою.

Самолюк -- ліворуч та з Вовою зі Львова, який у захваті від Skofka

Про те, що Skofka це український Азамат, або «Miyagi, який наївся українського борщу»

– Мене не дарма порівнюють з Miyagi, бо я дійсно дуже люблю слухати цього артиста. Знайомий з його творчістю ще до того як він став відомий і мав можливість з ним спілкуватись особисто та навіть обмінюватись новим матеріалом.

Вважаю його музику однією з найкращих у світі, тому коли мене рівняють з Азаматом, це не може не радувати.

Miyagi/Азамат -- Captain (Live)

Чому для Skofka принципово читати реп саме – українською

– Принципово, бо я чув багато поганого про український реп. І заяви про те, що реп українською не може звучати красиво, стали для мене – викликом. Так я це сприйняв, бо вірю, що український реп може бути класним, просто треба його зуміти зробити таким.

Так звідки Skofka родом – зі Здолбунова чи з Рівного?

– Я народився в Рівному, але SKOFKA – завдячує своєю появою на світ саме Здолбунову, бо саме там, у Здолбунові, я чудесним способом познайомився з українським репом. Ми з моїм найкращим другом знайшли тоді в Здолбунові диск, запустили його на комп’ютері, і почули близько сотні треків місцевих виконавців брутального репу на українській мові. І це так сильно нам сподобалось, що вже через тиждень ми вирішили спробувати зробити щось подібне. Звідти все й пішло.  

Володимир Самолюк у Здолбунові, де "народився" його Skofka

 У треці «Геть за забор» SKOFKA розповів, що є сином «мента». Як батько ставиться до творчості сина?

– Мій тато, як і всі, напевне, батьки, хотів тільки кращого для свого сина. З 2007 року, коли я був малим, та читав реп з матюками ні про що, йому, звичайно, складно було підтримувати мене у цьому – і це зрозуміло. Але з часом, коли я попри поради знайти стабільну роботу і не відволікатись на «репчік», все ж зміг зробити цей «репчік» дійсно музикою. В якийсь момент моя сестра включила батьку нову пісню, він подзвонив мені і сказав: «Сину, ти так класно співаєш, молодець! Зроби так, щоб всі були в шоці!», і я звісно ж прислухаюся. 

Дуже класний трек "Додому" набрав за червень та початок липня вже понад 2 330 000 переглядів

Чи став для SKOFKA реп способом заробітку грошей?

– Зараз я живу в Києві і працюю тільки на музику, але не сказав би, що вона на мене теж, оскільки грошей вистачає тільки на те, щоб можна було жити. Я свідомо вирішив піти з роботи, оскільки вона б не дала мені розкритись в музиці повністю, а відчуття, що я можу більше, було дуже сильним – і не тільки в мене.

Поряд були люди, які підтримували і давали впевненості на кожен важливий крок.

 

Альбом з Калушем буде дуже скоро, але це буде міні-альбом, в який будуть входити вже відомі треки, а також нові – не менш, а то й більш круті.

КАЛУШ і Skofka

Побажаємо нашому талановитому земляку в Києві – успіхів та удачі. В інтерв’ю, повну версію якого ви можете прочитати ТУТ, SKOFKA говорить про себе як про перфекціоніста. Це не дуже ґуд.

Наша порада – сміливо нехтувати – ідеальною досконалістю в продакшині:

Головне якісна музика і драйв. Їх SKOFKA – має і це, дійсно, ключовий фактор.

То ж з нетерпінням чекаємо нових робіт цього непересічного автора і музиканта.

Особливо – сольних.

Костя Культреґер

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень