![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Skofka розказав журналістам Рівного про «ключовий фактор»
Володимир Самолюк, більш відомий як Skofka, став справжнім музичним проривом на просторах України. І не лише.
Другий трек поспіль цього виконавця із Рівного/Здолбунова потрапляє до так званих «трендів українського Ютьюбу», що означає: музичне відео нашого земляка активно дивляться, коментують, лайкають та репостять.
Єдине варто зазначити, що це в обох випадках спільні роботи більш відомого гурту КАЛУШ та нашого земляка, проте з високою вірогідністю можна стверджувати, що саме партії/вставки від Skofka і роблять ці треки такими виразними, незвичними та популярними.
У будь-якому випадку, журналісти Рівне Медіа отримали ексклюзивне інтерв’ю від Skofka. Подаємо його деякі ключові моменти:
– Завжди так думав, а зараз і переконався в цьому, що головний фактор успіху – це якісна музика. Не в плані якості звуку, а в поєднанні всіх критеріїв – якості музики, звуку, тексту, виконання. Головне створювати дійсно класний контент, а все інше стається саме собою.
– Мене не дарма порівнюють з Miyagi, бо я дійсно дуже люблю слухати цього артиста. Знайомий з його творчістю ще до того як він став відомий і мав можливість з ним спілкуватись особисто та навіть обмінюватись новим матеріалом.
Вважаю його музику однією з найкращих у світі, тому коли мене рівняють з Азаматом, це не може не радувати.
– Принципово, бо я чув багато поганого про український реп. І заяви про те, що реп українською не може звучати красиво, стали для мене – викликом. Так я це сприйняв, бо вірю, що український реп може бути класним, просто треба його зуміти зробити таким.
– Я народився в Рівному, але SKOFKA – завдячує своєю появою на світ саме Здолбунову, бо саме там, у Здолбунові, я чудесним способом познайомився з українським репом. Ми з моїм найкращим другом знайшли тоді в Здолбунові диск, запустили його на комп’ютері, і почули близько сотні треків місцевих виконавців брутального репу на українській мові. І це так сильно нам сподобалось, що вже через тиждень ми вирішили спробувати зробити щось подібне. Звідти все й пішло.
– Мій тато, як і всі, напевне, батьки, хотів тільки кращого для свого сина. З 2007 року, коли я був малим, та читав реп з матюками ні про що, йому, звичайно, складно було підтримувати мене у цьому – і це зрозуміло. Але з часом, коли я попри поради знайти стабільну роботу і не відволікатись на «репчік», все ж зміг зробити цей «репчік» дійсно музикою. В якийсь момент моя сестра включила батьку нову пісню, він подзвонив мені і сказав: «Сину, ти так класно співаєш, молодець! Зроби так, щоб всі були в шоці!», і я звісно ж прислухаюся.
– Зараз я живу в Києві і працюю тільки на музику, але не сказав би, що вона на мене – теж, оскільки грошей вистачає тільки на те, щоб можна було жити. Я свідомо вирішив піти з роботи, оскільки вона б не дала мені розкритись в музиці повністю, а відчуття, що я можу більше, було дуже сильним – і не тільки в мене.
Поряд були люди, які підтримували і давали впевненості на кожен важливий крок.
Альбом з Калушем буде дуже скоро, але це буде міні-альбом, в який будуть входити вже відомі треки, а також нові – не менш, а то й більш круті.
Побажаємо нашому талановитому земляку в Києві – успіхів та удачі. В інтерв’ю, повну версію якого ви можете прочитати ТУТ, SKOFKA говорить про себе як про перфекціоніста. Це не дуже ґуд.
Наша порада – сміливо нехтувати – ідеальною досконалістю в продакшині:
Головне якісна музика і драйв. Їх SKOFKA – має і це, дійсно, ключовий фактор.
То ж з нетерпінням чекаємо нових робіт цього непересічного автора і музиканта.
Особливо – сольних.
Костя Культреґер
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК