Перша «платна» дорога – Рівне-Обарів, 255 грн – за проїзд кількох кілометрів

Їхати дозволеною смугою просто неможливо

Кілька кілометрів траси Рівне-Луцьк, на відрізку від Рівного до Обарова, більше нагадують місце танкових випробувань, ніж автомобільну трасу.

Після того, як зійшов сніг, проїзд відкритою для руху транспорту частиною став просто неможливий, бо дорога в прямому розумінні розлізлася, а відремонтованою частиною їздити поки що заборонено.

Утім, відремонтована ділянка дороги не загороджена, тож частина водіїв їдуть «новою» смугою в обидва боки. Так само їдуть і старою розбитою.

Цей дивовижний рух без правил, кажуть, іноді контролюють поліцейські, штрафуючи тих, хто виїжджає на «нову» смугу.


Тож кілька кілометрів цієї дороги водії в Instagram назвали платним: за 255 грн (це розмір штрафу). Але це – не вихід, адже їхати старою і вкрай зруйнованою неможливо, дорога аварійна!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Rivne 1283 (@rivne_1283)

 

Як повідомив речник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Дмитро Леонтіюк,

Жахливі ями – орієнтовно три ділянки по 300 метрів – будуть відфрезовані, щоб зменшити ямковість.

Фреза - механізм, який на зиму консервують. Зараз підрядник знімає з консервації і приводить механізм до ладу, обіцяють орієнтовно в неділю приступити до робіт, - пояснив Дмитро Леонтіюк.

На час виконання цих робіт нову смугу не відкриватимуть для руху, адже ці роботи займуть кілька годин часу. Нову смугу офіційно відкриють для руху транспорту орієнтовно у травні.

Загалом об‘єкт – усі 4 смуги руху - планують нарешті здати в експлуатацію вкінці цього року.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень