ON-LINE

О. Булига: «Директором має бути той, хто отримав перемогу в конкурсі»

понеділок, 17 грудня 2018
Музейна колізія

Матеріал, який вийшов у суботу на сайті Радіо Трек, отримав жваву реакцію та дещо несподіваний відгук.

Зокрема, проявилися нові деталі звільнення Олександра Булиги та того – чому він не залишився в Музеї на посаді вченого секретаря.

Екс-директор описав свою колізію у листі до редакції. Подаєамо нижче його текст без змін:

Самсонюк і Булига

Шановна Редакціє,

Хочу відреагувати на Вашу публікацію «Шевченківську хату» в м. Рівне приберуть з вул. Шевченка» від 15 грудня 2018 року та доповнити те, що вважаю було не висвітлено в повному обсязі.

Сьогодні обов’язки директора Рівненського обласного краєзнавчого музею виконує один із заступників директора цього закладу Тетяна Самсонюк. Вона була переведена з обласного архіву на посаду вченого секретаря музею 2 жовтня 2018 р.

Мені того самого дня було відмовлено обійняти згадану вище посаду вченого секретаря.

Коли в музеї було введено нову посаду третього заступника, яку я ще ініціював у зв’язку із виграним музеєм грантом (керівник проекту О. Булига) від Українського культурного фонду, Т. Самонюк обійняла цю посаду.

І тільки після цього мені було запропоновано посаду вченого секретаря, але лише при умові, що я перед тим напишу заяву про відмову від моєї перемоги в конкурсі на заміщення посади директора.

Писати заяву про відмову я не погодився, тому що вважаю своє звільнення неправомірним. Адже директором має бути той, хто отримав перемогу в конкурсі.

Стосовно ініціативи перенесення згаданого в матеріалі будинку до музею, то вона з’явилася ще у першій половині 2018-го. Про це я розповідав журналістці РТ Мирославі Опанасик

Зараз в.о. директора Т. Самсонюк має підтримку обласної державної адміністрації та обласної ради. Вважаю, що це прекрасний час для розбудови музею, який вона може використати сповна.

Я ж готовий, при необхідності, надавати консультації, допомагати налагоджувати контакти з іншими музейними закладами України та сприяти реалізації тих завдань, що були заплановані Рівненським обласним краєзнавчим музеєм у попередні роки, бо пропрацював у музеї більше тридцяти років та бажаю йому лише розвитку та процвітання.

 

З повагою,               

Олександр  Булига.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного