ON-LINE

«Ніколи не здаватись». Несподіваний ректор НУВГП (9 ФОТО)

вівторок, 07 червня 2016
Доктор наук із зовнішністю Джеймса Бонда – в ефірі Радіо Трек

До нас Ректор завітав під час своєї - відпустки

Сьогодні редакція Радіо Трек (особливо її дівоча частина) перебуває під неймовірним враженням від зустрічі з ректором.

Ректором НУВГП – Віктором Мошинським.

Цей чоловік не лише вражає своєю зовнішністю та стилем, є доктором наук і легко вживає у своїй мові цілі вирази з французької, англійської та польської, але й має реально вагомі досягнення на посаді.

Тут і нижче - фото зі сторінки Віктора Мошинського у Фейсбук

Достатньо сказати, що на час його обрання Ректором, НУВГП перебував у глибокій борговій ямі – 28 мільйонів грн. Сьогодні (за два роки) ці борги закриті. Натомість Університет має на рахунках 5 000000 грн. живих коштів, а тому всі викладачі вперше за багато років отримують цього літа і відпускні, і всі необхідні виплати.

При цьому кузня рівненських кадрів потужно розвивається в усіх напрямках і, для прикладу, має чи не найкращий вузівський сайт в Україні.  Сайт, який реально вражає своїм дизайном, легкістю та структурованістю.

Легендарні "Штани" - на обкладинці сторінки в ФБ

Про здобутки і плани НУВГП, про гідромеліорацію, туркменів та бурштинокопачів слухайте у нашому інтерв’ю.

 

Залишається додати, що Ректор дивиться вперед абсолютно впевнено і є надзвичайно позитивно налаштованим і щодо майбутнього НУВГП, і щодо майбутнього України.

Якось на посвяті у студенти-2015!

ДОВІДКА

Мошинський Віктор Степанович - доктор сільськогосподарських наук, профессор.  Народився 29 вересня 1965 р. у м. Рівному, за гороскопом Терези.  У 1989 році закінчив тоді ще Український інститут інженерів водного господарства та отримав кваліфікацію інженер-гідротехнік.

Селфі з колективом

Трудову діяльність розпочав у 1987 році в Рівненській гідрогеолого-меліоративній експедиції на посаді гідрогеолога.

Із 1990 року навчався в аспірантурі у Києві, де в 1993-му захистив кандидатську.  Дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора сільськогосподарських Віктор Мошинський захистив у 2002-му.

Підпис під фото: Дмитро Примак - наш випускник. Працює у спільному норвежсько-українському підприємстві. Чекаємо на нові наукові контакти.

Автор понад 100 наукових публікацій.

Спільна конференція Smart People та Києво-Могилянської Бізнес Школи.

Весною 2014 року за підсумками таємного голосування колективу університету Віктор Мошинський став ректором НУВГП. За нього проголосували 202 із 315 делегатів конференції трудового колективу.

Підпис: 2000 підписницями виявились мої колишні студентки. Завжди радий бачити своїх колишніх випускників. ‪#‎Кава‬ ‪#‎з‬ ‪#‎ректором‬

Віктор Мошинський одружений, любить подорожувати, у компанії грає на гітарі, а за нагоди полюбляє риболовлю. Веде активну сторінку на Фейсбуці, де можна побачити навіть селфі ректора НУВГП з колегами та студентами.

Несподівані і приємні зустрічі на Покрову. З майбутнім Генпрокуром)

Додамо, що Мошанський закінчував Рівненську школу №13, у дитинстві займався фехтуванням і вважає, що саме цей спорт допоміг йому зреалізуватися у житті, а тому мріє нині – відродити фехтування у Рівному та навіть, вже наче, заручився у цьому питанні певною підтримкою керівництва міста.

Зверніть увагу на окуляри "Авіатор". Колись такі називали "капелька"

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного