Націоналіст із Рівного на каналі "Ньюс-Фронт"

У четвер, 24-го вересня, до журналіста і директора «Радіо Трек» Миколи Кульчинського надійшло повідомлення через Фейсбук наступного змісту:

«Добрый день. Вам пишут из ИА Ньюс-Фронт. Будьте добры, скажите, мы могли бы с Вами, как с жителем Ровно, обсудить обстановку в Вашем городе посредством скайпа? Можно на условиях анонимности. Настроения горожан, чего ожидают».

Як стверджує Микола Кульчинський, він сприйняв це за пропозицію дати коментар щодо передвиборчої ситуації у місті, але за браком часу запропонував підшукати іншого експерта. Однак, ІА «Ньюс-Фронт» наполягало, щоб участь в розмові брав саме він.

Пошук в інтернеті показав, що «Ньюс-Фронт» -- агенція з т.з. "Новоросії". Це радикально змінило зацікавленість нашої сторони і бажання розказати мешканцям т.з. ЛНР/ДНР про Рівне та Рівненщину.

Однак, розмова вийшла про інше.

Про Мир, Війну, Свободу Слова, Націоналізм і Референдум.

Подивіться.

Розмова відбулася у п’ятницю, 25-го вересня. Близько 13.00.

«Радіо Трек» висловлює вдячність ІА «Ньюс-Фронт» та ведучому програми «На самом деле» Сергію Веселовському за надану Миколі Кульчинському можливість – донести власну позицію.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень