Нардеп від Рівненщини – в переліку найбагатших у ВРУ (ФОТО)

Щоправда, лише в одній «номінації»

Сьогодні «Українська правда» надрукувала матеріал «Кишені навиворіт. Найбагатші депутати Ради»

Укладачі цього матеріалу, зокрема, пишуть

Ми обрали депутатів, чий минулорічний дохід склав більше одного мільйона гривень. Чимало депутатів стали мільйонерами завдяки відчуженню рухомого та нерухомого майна, деякі завдяки отриманню подарунків та призів.

 

 

Для зручності сприйняття ми суб’єктивно розділили депутатів на різні групи за наявністю доходів, автомобілів, квартир та іншого майна.

Проаналізувавши подані «УП» переліки, ми знайшли лише одного депутата від Рівненщини: у категорії «квартири». (Можливо, когось пропустили, то, вибачайте, - ред.)

Це Василь Яніцький.

Зазначимо, що навіть у наведеному (не головному) переліку наш депутат йде останнім.

Яніцький задекларував будинок і три квартири, що є власністю його родини.

Зазначимо, що цей матеріал «УП» виходить на тлі гучного скандалу, пов’язаного із геть нещодавнім придбанням елітного житла одним із професійних «анти-корупціонерів» Сергієм Лещенком.

 

Лещенко, тісно пов’язаний з «УП», придбав собі недобудовану квартиру за 7.5 млн грн, повідомивши, що половину коштів йому «позичила» Олена Притула – власниця сайту «Українська правда».

Сьогодні ж з’ясувалося, що інший провідний «анти-корупціонер» Світлана Заліщук ще 27 лютого 2014 р. теж придбала собі елітну квартиру, яка нині оцінюється у 13000000 грн.

Квартира Заліщук на Софіївському майдані у центрі Києва має площу 158 кв.м.

 

Заліщук була попередньою «громадянською дружиною» того ж самого Сергія Лещенка.

Пізніше вони обоє (Лещенко та Заліщук), як «активні борці з корупцією» та «відомі громадські активісти» ввійшли до партійного списку БПП і стали народними депутатами.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень