«Намордник залиште Біллу Гейтсу». Як працює антиковідний рух в Україні (ФОТО)

50% українців не хочуть вакцинуватися проти COVID-19 навіть – безкоштовно

[media=214040]

Сьогодні «Українська правда» публікує розлогий матеріал за авторства Оксани Мороз.

У ньому вона подає цікавий аналіз так званого «антиковідного руху» в Україні.

Зокрема, автор називає  двох головних лідерів/речників цього неформального спротиву.

Умовно «проросійський» Сергій-Родослав Мікітен, який раніше очолював ГО «Ведичний світ» та читав лекції про те, як досягати своїх цілей. Сам він себе називає спортсменом, журналістом-розслідувачем та правозахисником. 

 

Нині ж теми його ФБ-публікацій: заперечення COVID-19, протести проти масок, вакцинації та чіпування. З літа 2020-го Сергій Мікітен став активним учасником та організатором заходів проти карантину, вакцинації, 5G і так далі. Згодом його антиковідна діяльність формалізувалася в громадський рух «STOP Fake Pandemic/СТОП Фейк Пандемія».

Сергій-Родослав Мікіте -- ліворуч

Умовно «проукраїнський» Остап Стахів зі Львова. Ще в січні 2020 публікації у Facebook Стахіва не мали і 50 взаємодій (уподобання, коментарі, поширення).


Зараз його аудиторія зросла до понад 60 000 підписників, а дописи отримують тисячі уподобань та поширень. І це незважаючи на те, що багато з них промарковані Facebook як такі, що містять недостовірну чи маніпулятивну інформацію. 

Остап Стахів

 «УП» згадує й таких ютьюб-блогерів як Кирило Стремоусов, Дмитро Василець, Вікторія Шилова, Віктор Вікарчук, колишній нардеп Сергій Довгань та активіст Віталій Черняховский.

На думку авторки:

Всі вони – представник організованого руху заперечення пандемії COVID-19, який у другій половині 2020 прийшов на зміну емоційним висловлюванням блогерів в соціальних мережах. 

 

Окремі ініціативні групи, організації і навіть політичні партії. Всі вони системно та злагоджено борються проти носіння масок, соціальної дистанції та вакцинації. 

 

Представники цих рухів фокусно працюють з уже підготовленими спільнотами конспірологів, антивакцинаторів, ізотериків, прихильників нетрадиційної медицини, інфобізнесменів, адептів «единства славян», русского міра і тд. Тобто усіма тими, хто і в доковідний час не цурався псевдонаукових підходів та не надто дбав про доказовість своїх тверджень.

Допис, що наводиться в публікації "Української правди"

Проте раніше це були розрізнені спільноти. Заперечення COVID-19 їх об'єднало. Тепер вони стали помітною та згуртованою силою. Маски ж стали ідентифікатором боротьби проти коронавірусу. 

 

Розділили українців на дві групи – масочники та антимасочники. А право не носити «намордник» стало чи не основним девізом організацій, які заперечують існування пандемії, нівелюють небезпеку COVID-19 та впевнені, що його вигадали для чіпування людей.

Народний депутат Юрій Камельчук від "СН" -- один із найвідоміших ковид-дисидентів в Україні

У підсумку, як стверджує Олександра Мороз:

7 з 10 українців вірять в штучне походження COVID-19, а 4 з 7 – в те, що він був створений для зменшення населення окремих країн. Лише половина українців готові вакцинуватися безкоштовною вакциною від COVID-19. Проте тільки третина, якщо вакцина буде платною.

Повністю з матеріалом «Української правди» можна ознайомитися тут

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень