ON-LINE

Унікальний україно-англійський словник вийде друком у США (ФОТО)

неділя, 22 листопада 2020
Безпрецедентне видання

Про це Юрій Шевчук повідомив на своїй сторінці у Facebook. Його словник не має аналогів ані в слов’янському, ані в англійському словникарстві.

“Українсько-англійський комбінаторний словник” – це не тільки перший комбінаторний словник, що ставить за мету навчити поєднувати слова у речення, але й перший словник, в якому найчастотніша ділянка українського лексикону описана англійською мовою, – повідомив автор.

Видання буде корисним як тим, хто цікавиться українською, так і тим, хто бажає покращити свої знання англійської

"Словник синтезує головні риси одразу шести инших різновидів словників: 1) двомовних перекладацьких, 2) комбінаторних, 3) навчальних, 4) фразеологічних, 5) синонімічних та 6) енциклопедичних.


Він призначений для тих, хто вивчає українську на всіх рівнях - від початкового чи середнього до поглибленого й найвищого, для тих, хто вивчає англійську мову, а також для перекладачів, викладачів мови та теорії і практики перекладу, контрастивного та когнітивного мовознавства та для таких фахівців, як дипломати, журналісти, бізнесмени, науковці та инші, що цікавляться Україною.


Формат Словника 21.6 см на 30.5 см, об’єм 1.000 сторінок."

Юрій Шевчук зі своїм підручником для вивчення української мови «Українська для початківців»
Оформити попереднє замовлення на словник можна ТУТ.

Юрій Шевчук — український мовознавець, журналіст, кандидат філологічних наук. Викладач української мови в Колумбійському та Єльському університетах. Засновник і директор Українського кіноклубу, що діє в Колумбійському університеті. Автор найновішого інтерактивного підручника для американських університетів «Українська для початківців» (Beginner's Ukrainian). 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного