Мер Луцька на 8% випереджає Третяка: лідирують Чернігів і Хмельницький (ФОТО)

За рівнем виконання передвиборчих обіцянок: Рік минув

«Слово і Діло» загалом вважається достатньо надійним аналітичним виданням, на яке часто посилаються українські ЗМІ.

Проте, в цьому випадку, результати їхніх підрахунків викликають певні сумніви. Йдеться про виконання мерами основних українських міст їхніх передвиборчих обіцянок.

РІК ПІСЛЯ ОБРАННЯ

Зацитуємо «СіД»:

Серед тих міських голів, яких обрали на посаду впершенайбільше обіцянок виконав очільник Луцька Ігор Поліщук (8%). Загалом, більшість його обіцянок – програмні, без зазначення конкретних термінів виконання.

 

Водночас, мер Рівного Олександр Третяк за рік не виконав жодної обіцянки, але всі вони вже перебувають у процесі виконання. Третяк має 11 обіцянок щодо утеплення навчальних закладів.

Важко зрозуміти, що саме має на увазі «Слово і Діло», але вочевидь, за їх даними Олександр Третяк обіцяв утеплити за рік 11 шкіл Рівного.

Ви пам’ятаєте такі обіцянки? Ми ні, але читаємо далі:

Серед тих голів, кого переобрали на другий термін, найбільше обіцянок за рік виконав мер Чернігова Владислав Атрошенко – 20%. Водночас зазначимо, що він дав всього 5 обіцянок, що доволі небагато.

 

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин виконав 19% обіцянок (6 із 31). У новому сезоні більшість його обіцянок стосується дітей – ремонт та будівництво шкіл, садочків, майданчиків.

 

Мер Дніпра Борис Філатов виконав 1 із 6 обіцянок (17%).

Очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків за рік роботи виконав 3 із 23 обіцянок (13%). Попередні каденції мер був дуже щедрий на обіцянки.

 

Як стверджує «СіД», на минулих виборах Марцінків спирався на свої здобутки, тому програму не публікував. Виникає запитання – звідки ж взялося виконання 3 із 23 обіцянок, якщо програми не було взагалі?

КЛИЧКО ТА ВІННИЦЯ

Столичний мер Віталій Кличко, за даними «СіД», виконав 9% обіцянок – 3 із 22 зобов’язань. Водночас він один з небагатьох мерів, хто встиг провалити 4 обіцянки, усі через строки виконання.

Загалом, це звична практика для Кличка, саме «порушення термінів» – слабка сторона київського мера.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов виконав 3 обіцянки (6%). Однак більшість його обіцянок довгострокові та розраховані на каденцію.

ТРУХАНОВ, НАДАЛ і САДОВИЙ

По одній обіцянці виконали мер Одеси Геннадій Труханов (2% від усіх обіцянок), мер Тернополя Сергій Надал (2%) та міський голова Львова Андрій Садовий (1%).

Останній зосередив свою увагу над виконанням нової розширеної програми Львів-2024, тому більшість риторики ‒ саме про підготовку/реалізацію зафіксованих у програмі обіцянок. Усі обіцянки є масштабними та довгостроковими.

Більшість обіцянок Труханова теж довгострокові.

А от очільники Сум, Ужгорода, Полтави та Миколаєва не виконали протягом року жодної обіцянки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень