Мешканка Рівненщини поверне державі УСІ соцвиплати, які отримувала більше року

Бо приховала важливу деталь

У жінки на Рівненщині, яка понад рік отримувала соціальні виплати, вимагають повернути державні кошти. Інцидент стався з мешканкою села Ясининичі, що біля Рівного.

60-річна жінка звернулася до управління соцзахисту щодо тимчасових виплат для осіб, які не мають права на пенсію. Допомогу надали, але нещодавно повідомили, що всі отримані кошти, а це понад 25 тисяч гривень, жінка має повернути.

У неї виявили іншу нерухомість.

Жінка проживає у недобудованому двоповерховому будинку у селі і ще має квартиру у Рівному.

Випадки, коли отримувачі соцвиплат повертають кошти, непоодинокі, каже директор департаменту розвитку соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА стала Роза Слободенюк:

- Дійсно, такі випадки бувають. Ймовірно, у цій ситуації відбулася перевірка і фахівці управління соцзахисту виявили порушення – друге житло. Тепер отримувачка має повернути надані державою кошти.

 

Тому, аби таких ситуацій не було, необхідно не приховувати всю інформацію про фінансовий стан і чесно заповнювати заяви.

На Рівненщині наразі понад 100 тисяч отримувачів соцдопомог, тож фахівці закликають людей ретельно заповнювати заяви та правильно вказувати інформацію.

Щодо ситуації з жінкою з Ясининичів, то відомо, що вона проконсультувалася з юристом, але він зарадити нічим не може і кошти все ж доведеться повернути назад у держбюджет.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень