ON-LINE

«Працювала мережа КГБ»: про феномен успіху Ігоря Смєшка у Рівному (ФОТО)

середа, 03 квітня 2019
Та по Україні

Колаж

В Україні дуже люблять обзивати людей агентами КГБ/ФСБ. Особливо людей нестандартних, які думають і діють не так, як всі. Тим паче, якщо, при цьому, вони ще й досягають успіху.

Наприклад, агентом КГБ у нас довгий час різні люди називали Василя Червонія. Аж поки не грянув грім, і Червонія не вбила блискавка.

Тоді, практично, ті ж самі люди  заговорили, що це була не блискавка, а новітня секретна зброя Росії.

Мовляв:

«За вбивством Червонія стоїть ФСБ»

Очевидна суперечність усіх цих версій нікого не насторожувала, бо конспірологічні теорії у нас типово сприймаються на ура.

Можливо саме цим і спричинена поява вчорашнього матеріалу на сайті «Української Правди», який ми частково передруковуємо нижче.

Він стосується феномену Ігоря Смєшка, який на цих виборах без особливих затрат та зусиль у першому турі набрав 6% голосів, неабияк зламавши гру одразу кільком претендентам.

Можна знайти чимало цілком достойних людей у Рівному, які не приховують свого захоплення Смєшком, цілком логічно пояснюючи чому саме вони вважають, що саме цей чоловік сьогодні міг би бути – найкращим Президентом України.

Смєшко дійсно має багато позитивних якостей і користується заслуженою повагою в експертному товаристві, однак, феномен його успіху все ж викликає чимало запитань. Тут на виручку й приходить – вона: конспірологія.

Хоча може в даному випадку в ній і є якесь раціональне зерно.

Далі подаємо основні витяги з матеріалу Сергія Гайдая на сайті «УП» мовою оригіналу:

Феномен Игоря Смешко

Настоящим открытием этих выборов президента является вовсе не Владимир Зеленский. Его высокий результат был прогнозируемым.

А вот как удалось со старта набрать 6% малоизвестному Игорю Смешко? И это без ресурсов, узнаваемости и поддержки. Думаю, этому все же есть объяснение.

 

Стартом избирательной кампании Смешка можно назвать интригу, которую держал Гордон: «я знаю человека, который все изменит», а затем большое интервью Игоря Петровича Дмитрию.

Смєшко -- крайній справа -- на тій вечері, після якої Ющенко заявив, що його на ній отруїли. В центрі фото -- тодішній Голова СБУ, який приймає гостя -- Ющенка

Именно Гордон выступил публичным «провайдером» Смешко

Кто его избиратели? Тоскующая за советским прошлым часть общества, сторонники порядка и «сильной руки». Смешко удалось отобрать голоса пророссийских избирателей не только у Бойко, но и голоса представителей условного национально-демократического лагеря Гриценко.

Смешко в этом образе выглядел убедительно. Благодаря биографии, разговорам об офицерской чести и доблести. Точное попадание в образ разведчика.

Но не в последнюю очередь результат кампании Смешко – это активное использование в избирательной кампании старой и проверенной агентуры КГБ.

Знакомый, бывавший в штабе Смешко, говорил, что это – настоящая контора КГБ с отделами, кадрами и соответствующим подходом к работе. Причем там не просто всем занимались бывшие и нынешние сотрудники СБУ , но и ветераны конторы с корнями в КГБ.

В комментарии любой политической новости на моей ленте в Фейсбуке обязательно появлялся персонаж-бот, который всегда задавал один и тот же вопрос: «А что вы думаете о Смешко?»

И на встречах других кандидатов с избирателями в глухой провинции, обязательно находился человек, который спрашивал каждого кандидата: «Что вы думаете о Смешко?»

Это уже не боты из ФБ, тут явно давняя агентура конторы еще со времен СССР.

Смєшко -- кадровий офіцер

В такой кампании не нужна реклама или поле агитаторов. Всю работу выполняет агентурная сеть, которой нужно поставить четкую задачу – раскрутить кандидата, сделать его «реальной альтернативой».

………………………………………………………

Как видим, агентурная сеть еще способна сыграть в выборы в этой стране. Причем, на самом высоком уровне и с довольно неплохим результатом.

Від Редакції:

Ми свідомо не стали публікувати ті абзаци з публікації на УП, в яких чується надмірна, на нашу думку, політична заангажованість автора.

Однак, ви можете ознайомитися з оригіналом статті за вказаним посиланням.

Також дозволимо собі припустити, що феномен Смєшка, в першу чергу, пов'язаний саме із запитом суспільства на Порядок та сильну руку.

Колишні працівники КГБ/СБУ, безперечно, могли за покликом душі самі включитися в його кампанію. Без жодної особливої координації.

Просто тому, що Смєшко, дійсно, користується повагою серед колег.

 

Дехто з тих колег міг, безперечно, підтягнути і своїх агентів, але…

Запит на Порядок це те, що реально живе в нашому суспільстві.

І запит цей буде далі тільки наростати.

До речі,

Порошенку, або Зеленському було б правильно – ще до другого туру – запропонувати Ігорю Петровичу Смєшку посаду – Голови СБУ в Україні.

 

Той, хто б це зробив, отримав би додаткові відсотки.

Однозначно

Максим Розенко Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного