Є й така версія: У момент вибуху під Кримським мостом проходив Корабель? (ВІДЕО)

Тоді – НЕ вантажівка

Вибух на Кримському мосту в районі Керчі залишає чимало запитань. Кілька років поспіль – високопосадовці РФ запевняли, що пошкодити його можна лише ядерним вибухом.

Як мінімум:

«Для цього потрібен удар тактичною ядерною зброєю та й то – не один»

Також з усіх усюд різноманітні російські експерти запевняли, що міст цей охороняється краще за будь-який інший міст у світі.

Але по факту, сьогодні о 06.00 на цьому мосту (чи під цим мостом) відбувся вибух, який принаймні на певний час зробив сам Кримський міст – непридатним до використання.

Головна версія, яку розглядають як найбільш вірогідну, полягає в тому, що вибухівка була закладена у вантажний автомобіль.

Проте, така версія погано пояснює – чому образу три мостових прольоти цієї залізо-бетонованої конструкції вирішили скупатися в морі і наче як злетіли вбік зі своїх опор.

Інша версія, яка з’явилася геть нещодавно, полягає в тому, що міст підривали знизу, й можливо вибухівку під нього доправили на човні:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень