Головний «Пускач» СРСР, - ексклюзив в ефірі «Радіо Трек»

Людина з плеяди "Великих і Унікальних"

Сьогодні в ефірі «Радіо Трек» відбулася розмова з людиною, яка належить до плеяди «Великих». Людиною, яка виглядає дуже просто і спілкується – легко. Людиною, яка «запустила» найбільше теплових та ядерних енергоблоків на території колишнього СРСР (28!!!), залишаючись БЕЗПАРТІЙНОЮ і відповідаючи за весь комплекс робіт, пов’язаних із підготовкою та запуском цих надзвичайно комплексних та грандіозних проектів.

Цей чоловік мав померти ще у 1986-му, у Чорнобилі він але він вижив, і готовий хоч завтра приступити до запуску третього та четвертого енергоблоків на Хмельницькій АЕС.

Цвіт нації. Козацьке прізвище – Кремінь. Досвід, якому міг би позаздрити кожен. Не все увійшло в наше інтерв’ю. Більшість, на жаль, відкрилося уже після розмови в прямому ефірі, однак, і те, що почули слухачі, не залишило байдужими багатьох.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень