Голосіння й крики. У чому Рівне краще за Львів (11 ФОТО)

Про дощ і сміття

[media=71232]

У Рівному ми часто можемо чути досить слушні зауваження про те, що

Нашому місту далеко до Львова.

Коли ж два-три рази на рік трапляється особливо велика злива і каналізація Рівного виявляється неспроможною справитися з надмірними опадами, то в соцмережах можна почути заяви подібного змісту

Я абсолютно переконана, що вибори мера мають відбуватися у дощовий період. Хай нам тоді перед самим голосуванням розкажуть, що ми можемо безкінечно безоплатно віддавати землю, влаштовувати стотисяч фестивалів, але нічогісінько не можемо зробити з зливною системою.

На перший погляд, обурення цілком доречні, і ми їх з вами навіть поділяємо. Але, давайте переведемо погляд на… Львів.

У цьому нам допоможе гілка, яку після останніх злив відкрили на форумі «Української правди» самі ж львів'яни. Нижче подаємо деякі їхні фото з їхніми ж підписами.

[media=71221]

«Діяльність мера Львова в одному фото: очисні і ліньовки + смєттєвий полігон».

[media=71227]

«Свіжовідремонтована дорога на Стуса і колектор»

[media=71220]

«Європейське місто, мер-господарник...»

[media=71219]

«Львів поплив»

[media=71223]

 «Львів – місто фонтанів!». «Не гірший від того, що перед Оперним».

[media=71230]

 «Так Садовий набрав купу мільйонів на каналізації в місті. Де гроші?».

[media=71228]

«На Сихові біля школи №93 львів’яни зробили кілька фото, де гори сміття, що не вивозились, пливуть вулицями до центру міста»

[media=71231]

«На вулиці Стуса, де зовсім нещодавно відновили рух після ремонту, провалилася фура. Причиною обвалу в мерії назвали старий колектор:»

[media=71218]

[media=71229]

«Дощ у Львові такий, нещадний. Вода з усіх усюд».

[media=71224]

«Плачевна ситуація зараз у в дитячій поліклініці на Левандівці. У медзакладі протікає стеля, через що в коридорах установи утворились калабані»

[media=71222]

«Треба встановити знак «Рух тільки водного транспорту» на вулиці Таджицькій, яка сьогодні перетворилась на річку.»

[media=71225]
«щойно в Ружинському районі в селі Зарудинці висипали шість фур сміття зі Львова. Вантажівки не пустили у Вінницьку область, вони перетнули кордон з Житомирщиною і просто виводили все між Ружином і Зарудинцями. Є повідомлення також з Житомирської об’їзної.»

[media=71226]

ВІД РЕДАКЦІЇ

Ми свідомо не наводили всіх коментарів, карикатур та кпинів із цієї гілки на Форумі «УП». Припускаємо, що частково ту гілку наповнювали опонети міського голови Львова, і їх позиція є упередженою.

Ми зовсім не тішимося проблемами Львова. Просто зауважуємо, що в де в чому, гострота аналогічних проблем у Рівному є об’єктивно – нижчою.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень