Епіфаній напередодні Великодня розповів, як, на його думку, можна було уникнути окупації Криму і війни на Донбасі (ВІДЕО)

Чи має рацію Предстоятель ПЦУ, який починав свій шлях у Рівному?

Зліва від Червонія у червоному стихарі стоїть Епіфаній -- теперішній митрополит ПЦУ (це 2003 рік)

Створення української помісної православної церкви ще від самого початку незалежності нашої країни дозволило б уникнути окупації Росією Криму та війни на Донбасі.

Таку думку висловив глава Православної церкви України митрополит Епіфаній в програмі «Рандеву з Яніною Соколовою»..

«Україна на початку автокефального руху не сприяла цьому. Українці також до кінця не зрозуміли, що необхідно мати свою незалежну помісну українську православну церкву.

 

Якби у нас була незалежна церква від самого початку (незалежності України – прим. ред.), то я впевнений, що не було б окупації Криму і війни на сході України», – пояснив Епіфаній.

З 1 липня 2003 по 31 грудня 2005 року Епіфаній обіймав посаду секретаря-референта Рівненського єпархіального управління та особистого секретаря митрополита Рівненського і Острозького Даниїла

Також він зазначив, що це патріарх Кирило вплинув на президента Росії Володимира Путіна.

«Якщо ми проаналізуємо всі приїзди патріарха Кирила в Україну, то побачимо, що він створив цю ідею русского мира, і він впливав на Путіна в тому сенсі, що всі українці очікують приєднання, єдності», – сказав глава ПЦУ.

2003 рік. Сарни. Вшанування на Могилі Січових стрільців

За словами Епіфанія, Кирило створював ілюзію того, що українці нібито прагнуть бути єдиним народом з росіянами.

Більше світлин митрополита періоду, коли він починав свій шлях у Церкві можна знайти тут: Фото молодого Митрополита Епіфанія оприлюднили на Рівненщині (6 ФОТО)

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень