Епіфаній напередодні Великодня розповів, як, на його думку, можна було уникнути окупації Криму і війни на Донбасі (ВІДЕО)

Чи має рацію Предстоятель ПЦУ, який починав свій шлях у Рівному?

Зліва від Червонія у червоному стихарі стоїть Епіфаній -- теперішній митрополит ПЦУ (це 2003 рік)

Створення української помісної православної церкви ще від самого початку незалежності нашої країни дозволило б уникнути окупації Росією Криму та війни на Донбасі.

Таку думку висловив глава Православної церкви України митрополит Епіфаній в програмі «Рандеву з Яніною Соколовою»..

«Україна на початку автокефального руху не сприяла цьому. Українці також до кінця не зрозуміли, що необхідно мати свою незалежну помісну українську православну церкву.

 

Якби у нас була незалежна церква від самого початку (незалежності України – прим. ред.), то я впевнений, що не було б окупації Криму і війни на сході України», – пояснив Епіфаній.

З 1 липня 2003 по 31 грудня 2005 року Епіфаній обіймав посаду секретаря-референта Рівненського єпархіального управління та особистого секретаря митрополита Рівненського і Острозького Даниїла

Також він зазначив, що це патріарх Кирило вплинув на президента Росії Володимира Путіна.

«Якщо ми проаналізуємо всі приїзди патріарха Кирила в Україну, то побачимо, що він створив цю ідею русского мира, і він впливав на Путіна в тому сенсі, що всі українці очікують приєднання, єдності», – сказав глава ПЦУ.

2003 рік. Сарни. Вшанування на Могилі Січових стрільців

За словами Епіфанія, Кирило створював ілюзію того, що українці нібито прагнуть бути єдиним народом з росіянами.

Більше світлин митрополита періоду, коли він починав свій шлях у Церкві можна знайти тут: Фото молодого Митрополита Епіфанія оприлюднили на Рівненщині (6 ФОТО)

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень