Експерт із Рівного проти Ґройсмана та Порошенка (АБОНПЛАТА)

Поки Київ спить

Як відомо, більшість «експертів», які виступають на телеканалах України, працюють на замовлення і типово відстоюють ту точку зору, яка є вигідна їхньому партійному чи корпоративному керівництву.

При  цьому, тон задають абсолютно заангажовані «експерти» від влади, задача яких системно і послідовно

 Задурювати голови людям

Тим часом, є і в Рівному люди, які непогано розбираються у різних питаннях і можуть досить компетентно пояснювати певні процеси.

Так, як Києву і не снилося.

У цьому плані звертає на себе увагу останній допис Сергія Пінчука – відомого у Рівному експерта з питань ЖКГ та одного із засновників «Ради реформ Рівного».

Виявляється, за всіма цими маневрами влади з абонплатою стоїть одне – бажання обмежити субсидії для населення.

Прочитайте. Подаємо нижче допис Сергія Пінчука без змін

Абонплату за газові мережі не скасують.

Відомо, що Прем'єр-Міністр Гройсман вимагає переглянути (а не скасувати), а Президент виступив з вимогою призупинити (а не скасувати) рішення НКРЕКП про запровадження абонплати за транспортування газу по газових мережах.

Нацкомісія на 10 квітня скликає засідання, на якому має намір призупинити своє рішення для його «додаткового опрацювання з метою захисту населення та не підвищення загального рахунку».

Фактично, йдеться лише про пошук шляхів непідвищення загальної платіжки за газ для населення та віднесення платежів за абонплату до таких, що відшкодовуються субсидією.

Про бізнес, для якого абонплата також суттєво збільшує газовий рахунок  жодного слова.

І нічого дивного, адже згідно п.23 Меморандуму з МВФ, який 2 березня 2017р. підписали Порошенко, Гройсман, Гонтарєва та Міністр фінансів Данилюк, Україна взяла на себе зобов'язання, цитую:

"застосуємо тариф на розподіл газу й опалення на основі потужності, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці – всі зміни набудуть чинності з 1 травня 2017 р. (новий структурний маяк). Таким чином, це дозволить обмежити видатки на субсидії з оплати комунальних послуг 47 млрд грн у 2017 році."

Так що на узгодження усіх проблемних моментів часу – менше місяця.

Крім того, в енергетичному секторі Україна пообіцяла:
- монетизацію субсидій на рівні компаній, що надають комунальні послуги - до кінця вересня 2017 р.
- скасуємо схеми, за якими домогосподарства, що не отримують субсидій, могли здійснювати оплату за опалення протягом 12 місяців («у розстрочку»).

Про монетизацію субсидій для населення – нічого.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень