Донька Пандрака бачила палія. Він був у балаклаві

Керівник спілки учасників бойових дій та АТО «УВО» прокоментував нічний підпал будинку, де він мешкає

Каже, в помешканні (а це половина будинку на вул. Тургенєва) були він з дружиною, донька та двоє дітей – трьох та п’яти років, Катя та Марійка. Зятя в оселі не було, оскільки він нині перебуває на навчанні у Чернігові.

Донька Пандрака з онуками спали у дитячій на першому поверсі, коли жінка прокинулася від незрозумілих звуків на подвір’ї. Вона визирнула у вікно, де вже стояла п’ятилітрова ємність, та побачила чоловіка у балаклаві.

Донька Сергія Пандрака почала стукати у вікно, а невідомий підпалив папір чи ганчірку і кинув на ємність, яка одразу спалахнула.

Це замах на життя членів моєї родини. Якби донька не прокинулася, наслідки могли б бути трагічними,

каже один із засновників УНСО на Рівненщині.

Запевняє, його родина не має боргів і вважає головною причиною замаху на його житло та життя дії «земельної мафії», що зазіхає на 6 га землі на вул. Гагаріна, де має будуватися третя черга МЖК.

Адже Пандрак очолює ТзОВ « Рівненський МЖК».

Не пов’язує ветеран АТО події з його громадською діяльністю, тим більше, з помстою через спроби скасування концерту Ольги Полякової.

Що ж до збитків від вогню, то Пандрак повідомив, що вогонь повністю знищив сарай та гараж, вигоріла частина кімнат та горище. Тож його донька з онуками найближчими днями ночуватимуть у сусідів, він з дружиною та побратимами-АТОвцями перебуватимуть у будинку.

Він впевнений, незалежно від дій поліції – саме вони допоможуть знайти палія.

Розповів Сергій Пандрак і про наявну у нього нерухомість – частина будинку на Тургенєва дісталася у спадок від матері тещі, ще має квартиру на Коновальця, 14.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень