Чотири тижні з HIMARS: їх лише жменька, але вже можна підвести деякі Підсумки

«І це ЗСУ ще по-справжньому не починали» (с)

Україна гостро потребує новітніх військових систем, які б допомогли нам зламати кратну перевагу ворога в живій силі та техніці.

Зокрема, такими – буквально рятівними – для нас стають ракетні системи залпового вогню HIMARS, яких, щоправда, Україні дають допоки вкрай недостатньо.

Проте, навіть маючи їх буквально жменьку, українські військові примудряються демонструвати чудеса влучності та ефективного застосування «ХИМЕР».

Подаємо нижче певний ЗВІТ від Телеграм-каналу «Несемось»:

Чотири тижні з HIMARS: ПІДСУМКИ


Знищено понад 50 великих цілей: командні центри, арсенали, нафтобази, склади ракет. Заразом похорошєлі російські офіцери: генерали, полковники, майори;

Без боєприпасів російська артилерія втратила ефективність на 60-70%. Фронтові обстріли «схудли» в рази. І наразі, поки росіяни думають, як в новій реальності постачати ракети та снаряди, склався тимчасовий паритет в засобах ураження на великі дистанції;

Фактичну зупинку російської артилерії забезпечила обмежена кількість машин M142 HIMARS (всього 12 штук). Додаткові системи дозволять перейти від стратегічних цілей до цілей тактичного рівня;

Ефективність використання означає збільшення підтримки. Наймовірніше, чотирьохтижневий успіх командування ЗСУ у застосуванні HIMARS призведе до посилення систем новими більш сучасними та більш далекобійними ракетами на 140, 165, 220, 270 та 300 км.

Новітня російська система ППО та ПРО виявилася абсолютно беззахисною перед ракетами, якими позиції росіян обстрілюють українці. Росіяни нездатні збити ці ракети. Нездатні захистити штаби та бази. Нездатні зробити нічого проти HIMARS.

Карта бойових дій (з проміжком у 4 (чотири) дні показує, наскільки зменшився шалений обстріл росіянами наших позицій, після того, як ми почали застосовувати системи HIMARS. Яких у нас ще достатньо мало

Продовження нищівної діяльності HIMARS призведе до кризи у військово-політичному керівництві РФ. Як вже призвело до паніки серед військових та пропагандистів. Росіяни розуміють своє катастрофічне положення. І що буде далі. Влада у Москві захитається. У відповід слід чекати фейкові повідомлення про «знищення всіх HIMARS», фейки про розкрадання українцями зброї і таке інше.

Ніяких технічних обмежень. Україна продемонструвала неймовірну ефективність використання сучасного озброєння. Це дозволить не лише збільшити підтримку ЗСУ з боку партнерів, але також знімає будь-які технічні обмеження. Більше немає такої зброї, яку б українці не змогли опанувати.


Збільшення кількості HIMARS та збільшення якості ракет в наступні чотири тижні змусить росіян робити критичні помилки. Наприклад, масовані, але безглузді обстріли ракетами дальної дії. Або наступ без масованої підтримки артилерії, тощо. Важливо бути готовими до підступних, небезпечних та непередбачуваних дій ворога.

До середини серпня Україна матиме, ймовірно, не менше 20 систем HIMARS. Правильне використання дозволить перейти від стратегічних цілей до тактичних, що відкриє можливіть деокупації Херсонської, Запорізької та Харківської областей.

У разі поставки більш далекобійних ракет, ЗСУ почнуть знищення арсеналів у Криму. Та, за згодою партнерів, знищення військової інфраструктури росіян у прифронтових регіонах нацистської Росії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень