50 обшуків по всьому Києву: Шуфричу «шиють» Сивковича, але мітять в Гетманцева? (6 ФОТО)

Обшуки в домі Шуфрича

Сьогодні відбувається понад 50 обшуків по справі Шуфрича.

Як повідомляє Liga. Net з посиланням на власні джерела:

Народного депутата Нестора Шуфрича поки не затримали, але підозрюють у держзраді.У нардепа, який досі очолює комітет Верховної Ради з питань свободи слова, сьогодні провели обшуки.

«Вважається, що за завданням Сівковича, Шуфрич був одним із рупорів Кремля в Україні.

 

Наприклад, розповідав, що наша держава — штучне утворення.

 

Тепер у нього буде більше часу почитати за ґратами нормальну історичну літературу», — заявило джерело.

Сівкович -- ліворуч, праворуч -- його підлеглий та кум -- Княжицький, який керує та володіє телеканалом "Еспресо"

Як вважають деякі коментатори цих подій,

Шуфрич є фігурантом справи російськоі шпигунської мережі, створеної співробітником ФСБ РФ та колишнім народним депутатом України Володимиром Сівковичем.

За висновками слідства, Шуфрич за завданням Сівковича виступав на телеканалах України та Росії з метою розповсюдження російський пропаганди та просування антиукраїнської політики. Йому інкримінується державна зрада.

Шуфрич до останнього часу є народним депутатом, який отримує кошти платників податків та є головою комітету Верховноі Ради, він завжди голосує як скаже влада.

Як зазначають інші оглядачі,

Влада проявили політичну волю та звернули увагу на «масштабну проросійську діяльність великої кількості українських державних діячів вищого рангу».

Дехто сподівається, що президент Зеленський та СБУ будуть діяти рішуче й на усе майно та рахунки Шуфрича буде накладений арешт.

При цьому, ключове звинувачення полягає в тому, що Шуфрич мав близькі взаємини з Сивковичем, якого зараз оголошено в розшук за звинуваченнями у державній зраді.

Мовляв, за завданнями Сівковича Шуфрич брав участь у телевізійних ток-шоу і поширював проросійські наративи.

Архівне фото любителів сталінських френчів та орденів

Як дехто нагадує:

«Багато років помічником Сівковича, який нині обвинувачений у державній зраді, був Данило Гетманцев, нинішній народний депутат і керівник податкового комітету ВР, який фактично формує економічну політику держави.

 

І Гетманцев був помічений у дуже неоднозначних ініціативах, які експерти навіть назвали «податковими диверсіями». А також – у поширенні кремлівських наративів.

Голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев

При чому, кар’єра Гетманцева «злетіла» настільки ж стрімко, як і його керівника.

«Тож, починаючи із початку 2000-х років, я співпрацював з народним депутатом В.В. Сівковичем. Так я отримав відповідну можливість і готував ряд законопроектів та поправок до проектів законів під час підготовки їх до другого читання. Окрім того, я консультував народного депутата з питань, в яких я є фахівцем – податкове, фінансове, банківське, інформаційне, адміністративне право тощо», - коментував у ЗМІ сам Данило Гетманцев.

У 2017 році Данило Гетманцев захотів стати суддею, але Вища кваліфікаційна комісія суддів і Громадська рада доброчесності не пустили його на цю посаду саме через зв’язки з Сівковичем.»

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень