15 чи 130 тисяч гривень: якої шкоди завдали «Вересу» рівненські «Ультрас»?

Різнобій в повідомленнях змусив «Радіо Трек» звернутися до Хахльова

Рівненські ультрас за три домашні гри «Вересу» на стадіоні «Авангард» зламали більше сотні пластикових сидінь. Таке повідомлення прозвучало на прес-конференції керівництва «народного клубу». Зазначалося, що вартість одного стільця – 150 гривень. При цьому в місцевій пресі сума завданих збитків різнилася від 15-ти і аж до 130 тисяч гривень.

Ми вирішили з’ясувати, якою ж насправді є завдана шкода у грошовому еквіваленті і звернулися до голови Рівненської обласної федерації футболу та Президента народного клубу Олексія Хахльова. Однак він від роз’яснень ухилився. Повідомив лише, що керівництву клубу вдалося порозумітися із футбольними вболівальниками. При цьому голос його звучав достатньо… невпевнено. Послухайте:

Окрім того, наш кореспондент заїхав на стадіон «Авангард», щоб на власні очі побачити, скільки зламаних та пошкоджених стільців є на сьогодні у фан-секторі. На око – небагато, але ви й самі можете переглянути фото.

Поламані стільці на стадіоні

Поламані стільці на стадіоні

Нагадаємо, на прес-конференції «Вересу» було заявлено про запланований демонтаж усіх сидінь у фан-секторі «Авангарду». Словом, надалі наші ультрас вболіватимуть стоячи.

Поламані стільці на стадіоні
Додамо також, що бійка, яка відбулася після суботнього матчу між фанами «Вересу» та «Арсеналу» не була аж надто «кривавою», а її причина полягала в тому, що ультраси «Арсеналу» є чи не єдиними в Україні, які відстоюють «ліві/соціалістичні» погляди, тим часом як наші – дотримуються поглядів, які можна назвати «право-радикальними». 

[media=45800]

До речі, під час Дня міста у Рівному було зафіксовано прохід групи молодих людей у масках, які вигукували «Хайль! Не бухай!». Так от, дехто вважає, що основу цієї команди складали саме вони – рівненські ультрас.

[media=45799]

Щоправда, спростувати чи підтвердити цю інформацію у самих фанів «Вересу» нам допоки не вдалося.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень