1 000 000 Євро на – Джинси чи Космос? Рівнян просять вирішити долю грошей (ФОТО)

Усе через Осуховського. Але гроші – Червонюка.

[media=71243]

Сьогодні у групі «Рівненщина політична» створили опитування щодо використання одного мільйона євро із запасів відомого підприємця Олега Червонюка.

[media=71239]

З ініціативою виступила Світлана Герасимчук, яка є прямо дотичною до того, що відбувається на «Льонокомбінаті». Вона написала:

Ви й не помітили, а тим часом Рівне у ці благословенні години перебуває в самому епіцентрі грандіозних перетворень. Наш шановний депутат-мажоритарник Олег Осуховський бере участь у сесії Європейської міжпарламентської космічної конференції (EISC).

 

Прикро, що ми з вами так відстаємо від життя і бозна чим займаємося, доки наш народний обранець дбає про захмарне майбутнє для своїх виборців. З огляду на це, у нас із Олег Червонюк народилася ідея. Рівненський льонокомбінат (ТМ Goldi) найближчим часом планує запускати новий вид продукції - джинси.

[media=71240]

На перший етап (відповідне обладнання) потрібно 1 мільйон євро. За ті самі гроші на сьогодні можна відправити у космос п"ятеро людей. Зважаючи на кон'юктуру, питання до рівнян таке: витратити цей мільйон на запуск нової лінійки продукції чи натомість відправити у космос 5-х "улюблених" політиків? (Бажаний склад космічної команди вказуйте у коментарях).

Очевидно, що все це більше нагадує тролінг Осуховського з боку Червонюка, але, якщо маєте бажання, то можете сходити і проголосувати.

[media=71241]

Принаймні, якщо в Рівному почнуть виробляти добрі джинси, то всі будіть тільки «ЗА».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень